plasma-dialer - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
eu: Ez du dei egilearen IDrik

en: Missed call
eu: Dei galdua

en: Missed call from %1
eu: %1(e)ren dei galdua

en: Incoming call
eu: Sarrerako deia

en: Accept
eu: Onartu

en: Reject
eu: Errefusatu
