plasma-dialer - en to es translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
es: Sin identificador de la persona que llama

en: Missed call
es: Llamada perdida

en: Missed call from %1
es: Llamada perdida de %1

en: Incoming call
es: Llamada entrante

en: Accept
es: Aceptar

en: Reject
es: Rechazar
