plasma-dialer - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
eo: Neniu Vokant-ID

en: Missed call
eo: Maltrafita voko

en: Missed call from %1
eo: Maltrafita voko de %1

en: Incoming call
eo: Envenanta voko

en: Accept
eo: Akcepti

en: Reject
eo: Malakcepti
