plasma-dialer - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Missed call
cs: Zmeškaný hovor

en: Missed call from %1
cs: Zmeškaný hovor od %1

en: Incoming call
cs: Příchozí hovor

en: Accept
cs: Přijmout

en: Reject
cs: Odmítnout
