plasma-dialer - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
ca: Sense ID de trucada

en: Missed call
ca: Trucada perduda

en: Missed call from %1
ca: Trucada perduda de %1

en: Incoming call
ca: Trucada entrant

en: Accept
ca: Accepta

en: Reject
ca: Rebutja
