plasma-dialer - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Phone
az: Telefon

en: Plasma phone dialer
az: Plasma nömrə yığımı

en: © 2015-2022 KDE Community
az: © 2015-2022 KDE Cəmiyyəti

en: Swipe to accept
az: Qəbul etmək üçün sürüşdür

en: Active call list
az: Aktiv zəng siyahısı

en: Incoming...
az: Gələn zəng...

en: Calling...
az: Zəng olunur...

en: Keypad
az: Klaviatura

en: Speaker
az: Səsucaldıcı

en: Mute
az: Susdurun

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarixçə

en: Contacts
az: Əlaqələr

en: Dialer
az: Nömrə yığımı

en: Settings
az: Ayarlar

en: Quit
az: Çıxış

en: No contacts have a phone number set
az: Telefon nömrəsi olan əlaqələr yoxdur

en: Select number to call
az: Zəng edəcəyiniz nömrəni seçin

en: Telephony daemons are not responding
az: Telefon xidmətləri cavab vermir

en: Modem devices are not found
az: Modem cihazları tapılmadı

en: Voicemail number couldn't be found
az: Səsli poçt nömrəsi tapılmadı

en: Duration: %1
az: Müddət: %1

en: Call History
az: Zəng Tarixçəsi

en: Clear history
az: Tarixçəni təmizləyin

en: No recent calls
az: Son zənglər yoxdur

en: No IMEIs found
az: İMEİ'lər tapılmadı

en: IMEI | IMEIs
az[0]: IMEI
az[1]: IMEI-lər

en: Adaptive Call Blocking
az: Uyğun zəng əngəlləmə

en: Ignore calls from unknown numbers
az: Tanınmayan nömrələrdən zəngləri ötür

en: When a call is an incoming from an unknown number
az: Tanınmayan nömrədən zəng daxil olduğu zaman

en: Immediately hang up
az: Dərhal dəstəyi asmaq

en: Ring without notification
az: Bildiriş göstərilmədən zəng

en: Ring with silent notification
az: Səssiz bildiriş ilə zəng

en: Allowed exceptions
az: İcazə verilən istisnalar

en: Anonymous numbers
az: Anonim nömrələr

en: Existing outgoing call to number
az: Nömrəyə vurulan mövcud zəng

en: Callback within
az: Geriyə zəng üçün

en: minutes
az: dəqiqə

en: Allowed phone number exceptions
az: İcazə verilən telefon nömrələri üçün istisnalar

en: Add new pattern
az: Yeni forma əlavə edin

en: About
az: Haqqında

en: Adaptive call blocking
az: Uyğun zəng əngəlləmə

en: Incoming call screen appearance
az: Gələn zəng pəncərəsinin görünüşü

en: Buttons
az: Düymələr

en: Symmetric Swipe
az: Simmetrik sürüşdürmə

en: Asymmetric Swipe
az: Assimetrik sürüşdürmə

en: USSD Error
az: USSD xətası

en: USSD Message
az: USSD ismarıcı

en: Write response...
az: Cavab yazın...

en: Send
az: Göndərin

en: Cancel USSD session
az: USSD sesiyasını ləğv edin
