plasma-dialer - en to az translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
az: Zəng edənin İD-si yoxdur

en: Missed call
az: Buraxılmış zəng

en: Missed call from %1
az: Buraxılan zəng: %1

en: Incoming call
az: Daxil olan zəng

en: Accept
az: Qəbul edirəm

en: Reject
az: İmtina edirəm
