plasma-desktop - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Emoji Selector
vi: Trình chọn hình biểu cảm

en: Replace an existing instance
vi: Thay thế một hiện thể đã có

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Clear History
vi: Xoá lịch sử

en: %1 copied to the clipboard
vi: %1 được chép vào bảng nháp

en: No recent Emojis
vi: Không có hình biểu cảm nào gần đây

en: Recent
vi: Gần đây

en: All
vi: Tất cả

en: Categories
vi: Các loại

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
vi: Hình biểu cảm và cảm xúc

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
vi: Con người và cơ thể

[ctx: Emoji Category]
en: Component
vi: Thành phần

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
vi: Động vật và thiên nhiên

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
vi: Đồ ăn thức uống

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
vi: Du lịch và địa điểm

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
vi: Hoạt động

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
vi: Vật thể

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
vi: Kí hiệu

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
vi: Cờ
