knetattach - en to uz@cyrillic translation catalogue (25 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
uz@cyrillic: <i>Веб-жилди</i> учун ном, сервернинг манзили, порт ва жилднинг йўлини киритинг ва <b>Сақлаш ва уланиш</b> тугмасини босинг.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
uz@cyrillic: <i>SSH орқали алоқа</i> учун ном, сервернинг манзили, порт ва жилднинг йўлини киритинг ва <b>Сақлаш ва уланиш</b> тугмасини босинг.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
uz@cyrillic: <i>FTP орқали алоқа</i> учун ном, сервернинг манзили ва жилднинг йўлини киритинг ва <b>Сақлаш ва уланиш</b> тугмасини босинг.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
uz@cyrillic: <i>Microsoft Windows тармоқ жилди</i> учун ном, сервернинг манзили ва жилднинг йўлини киритинг ва <b>Сақлаш ва уланиш</b> тугмасини босинг.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
uz@cyrillic: Серверга уланиб бўлмади. Илтимос мосламаларни текширинг ва яна уриниб кўринг.

en: Save && C&onnect
uz@cyrillic: Сақлаш ва &уланиш

en: C&onnect
uz@cyrillic: У&ланиш

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
uz@cyrillic: Тармоқ жилди бўйича ёрдамчи

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
uz@cyrillic: Тармоқ жилдини қўшиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
uz@cyrillic: Уланмоқчи бўлган тармоқ жилдини танланг ва <b>Кейинги</b> тугмасини босинг.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
uz@cyrillic: &Охирги алоқа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
uz@cyrillic: &Веб-жилди (Webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
uz@cyrillic: &SSH

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
uz@cyrillic: Microsoft® Windows® &тармоғи

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
uz@cyrillic: Тармоқ жилди ҳақида маълумот

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
uz@cyrillic: &Номи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
uz@cyrillic: &Фойдаланувчи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
uz@cyrillic: С&ервер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
uz@cyrillic: &Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
uz@cyrillic: &Жилд:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
uz@cyrillic: Ушбу жилд учун &нишонча яратиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
uz@cyrillic: Шифрлашдан &фойдаланиш

en: KDE Network Wizard
uz@cyrillic: KDE тармоқ ёрдамчиси

en: (c) 2004 George Staikos
uz@cyrillic: (C) 2004, Жорж Стайкос (George Staikos)

en: Primary author and maintainer
uz@cyrillic: Муаллиф ва таъминловчи
