knetattach - en to uz translation catalogue (24 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
uz: <i>Veb-jildi</i> uchun nom, serverning manzili, port va jildning yoʻlini kiriting va <b>Saqlash va ulanish</b> tugmasini bosing.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
uz: <i>SSH orqali aloqa</i> uchun nom, serverning manzili, port va jildning yoʻlini kiriting va <b>Saqlash va ulanish</b> tugmasini bosing.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
uz: <i>FTP orqali aloqa</i> uchun nom, serverning manzili va jildning yoʻlini kiriting va <b>Saqlash va ulanish</b> tugmasini bosing.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
uz: <i>Microsoft Windows tarmoq jildi</i> uchun nom, serverning manzili va jildning yoʻlini kiriting va <b>Saqlash va ulanish</b> tugmasini bosing.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
uz: Serverga ulanib boʻlmadi. Iltimos moslamalarni tekshiring va yana urinib koʻring.

en: Save && C&onnect
uz: Saqlash va &ulanish

en: C&onnect
uz: U&lanish

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
uz: Tarmoq jildi boʻyicha yordamchi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
uz: Tarmoq jildini qoʻshish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
uz: Ulanmoqchi boʻlgan tarmoq jildini tanlang va <b>Keyingi</b> tugmasini bosing.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
uz: &Oxirgi aloqa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
uz: &Veb-jildi (Webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
uz: &SSH

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
uz: Microsoft® Windows® &tarmogʻi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
uz: Tarmoq jildi haqida maʼlumot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
uz: &Nomi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
uz: &Foydalanuvchi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
uz: S&erver:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
uz: &Jild:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
uz: Ushbu jild uchun &nishoncha yaratish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
uz: Shifrlashdan &foydalanish

en: KDE Network Wizard
uz: KDE tarmoq yordamchisi

en: (c) 2004 George Staikos
uz: (C) 2004, Jorj Staykos (George Staikos)

en: Primary author and maintainer
uz: Muallif va taʼminlovchi
