plasmaactivitymanager - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
uk: Використано певний час тому

en: Used more than a year ago
uk: Використано понад рік тому

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
uk[0]: Використано %1 місяць тому
uk[1]: Використано %1 місяці тому
uk[2]: Використано %1 місяців тому
uk[3]: Використано місяць тому

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
uk[0]: Використано %1 день тому
uk[1]: Використано %1 дні тому
uk[2]: Використано %1 днів тому
uk[3]: Використано день тому

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
uk[0]: Використано %1 годину тому
uk[1]: Використано %1 години тому
uk[2]: Використано %1 годин тому
uk[3]: Використано годину тому

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
uk[0]: Використано %1 хвилину тому
uk[1]: Використано %1 хвилини тому
uk[2]: Використано %1 хвилин тому
uk[3]: Використано хвилину тому

en: Used a moment ago
uk: Використано щойно

en: Walk through activities
uk: Перехід списком просторів дій

en: Walk through activities (Reverse)
uk: Перехід списком просторів дій (зворотний)
