plasma-desktop - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Favorite Plugins
uk: Улюблені додатки

en: Available Plugins
uk: Доступні додатки

en: Configure KRunner…
uk: Налаштувати KRunner…

en: Get New Plugins…
uk: Отримати нові додатки…

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect). Mark plugins as favorites and arrange them in order you want to prioritize them.
uk: Увімкнути або вимкнути додатки (використовується у KRunner, засобі запуску програм і ефекті огляду). Позначайте улюблені додатки та упорядковуйте їх у бажаному для перегляду вигляді.

en: Remove from favorites
uk: Вилучити з улюбленого

en: Add to favorites
uk: Додати до улюблених

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
uk: Не вдалося запустити скрипт для встановлення у терміналі <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
uk: Встановлення успішно виконано. Можете закривати це вікно.

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
uk: Вилучення успішно виконано. Можете закривати це вікно.

en: Failed to copy file %1 to %2
uk: Не вдалося скопіювати файл %1 до %2

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
uk: Не вдалося вилучити файл %1:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
uk: Не вдалося виконати встановлення додатка KRunner

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall
uk: Команда, яку слід виконати: встановити або вилучити

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive or extracted folder
uk: Шлях до архіву або теки видобутих даних

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
uk: Не показувати вікно візуального підтвердження

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
uk: Не передбачено підтримки PackageKit

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
uk: Підтвердження встановлення

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
uk: Ви наказали системі встановити бінарний пакунок. Такі пакунки слід встановлювати, лише якщо ви довіряєте автору або пакувальнику.

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
uk: Ризикнути та продовжити

[ctx: @action:button]
en: View File
uk: Переглянути файл

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
uk: У модулі обробки даних packagekit не передбачено підтримки типу MIME %1

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
uk: Цей додаток виконує вказану нижче команду для запуску служби «%1»:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
uk: У цьому додатку не передбачено скрипту вилучення. Будь ласка, зв'яжіться з його автором. Ви можете спробувати вилучити додаток вручну.<nl/>Якщо це вас не влаштовує, натисніть кнопку <interface>Скасувати</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
uk: У цьому додатку не передбачено скрипту вилучення. Будь ласка, зв'яжіться з його автором. Ви можете спробувати вилучити додаток вручну. Будь ласка, ознайомтеся із файлом README, щоб вивчити настанови від автора.<nl/>Якщо це вас не влаштовує, натисніть кнопку <interface>Скасувати</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
uk: У цьому додатку не передбачено скрипту встановлення. Будь ласка, зв'яжіться з його автором. Ви можете спробувати встановити додаток вручну.<nl/>Якщо це вас не влаштовує, натисніть кнопку <interface>Скасувати</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
uk: У цьому додатку не передбачено скрипту встановлення. Будь ласка, зв'яжіться з його автором. Ви можете спробувати встановити додаток вручну. Будь ласка, ознайомтеся із файлом README, щоб вивчити настанови від автора. Якщо це вас не влаштовує, натисніть кнопку <interface>Скасувати</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
uk: У цьому додатку використано скрипт для встановлення, який може становити загрозу безпеці системи. Будь ласка, вивчіть увесь код додатка, перш ніж його встановлювати, або, принаймні, ознайомтеся із початковим кодом самого скрипту.<nl/>Якщо у вас немає змоги або компетентності робити це, натисніть кнопку <interface>Скасувати</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
uk: У цьому додатку використано скрипт для встановлення, який може становити загрозу безпеці системи. Будь ласка, вивчіть увесь код додатка, перш ніж його встановлювати, або, принаймні, ознайомтеся із вмістом файла README та початковим кодом самого скрипту.<nl/>Якщо у вас немає змоги або компетентності робити це, натисніть кнопку <interface>Скасувати</interface>.

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
uk: Позначити запис як вилучений

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
uk: Позначити запис як встановлений

[ctx: @action:button]
en: View Script
uk: Переглянути скрипт

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
uk: Переглянути каталог джерела

[ctx: @action:button]
en: View %1
uk: Переглянути %1

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
uk: Не вдалося визначити назву пакунка %1

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
uk: Не вдалося запустити програму для встановлення: <message>%1</message>
