kcmkded - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
tr: %1 hizmeti durdurulamadı

en: Failed to start service: %1
tr: %1 hizmeti başlatılamadı

en: Failed to stop service.
tr: Hizmet durdurulamadı.

en: Failed to start service.
tr: Hizmet başlatılamadı.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
tr: KDE Hizmet Yöneticisi’ne (kded6) kaydedilen değişiklik bildirilemedi: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
tr: Bir sorunun çevresinden dolaşma amaçlı olarak bir şeyi devre dışı bırakıyorsanız lütfen bunun hakkında <link url='%1'>bir hata kaydı da açın.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
tr: Arka plan hizmetleri yöneticisi (kded6) şu anda çalışmıyor. Doğru bir biçimde kurulduğundan emin olun.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
tr: Bazı hizmetler, geçerli ortamda kullanışlı değillerse elle başlatıldıklarında kendilerini yeniden devre dışı bırakırlar.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
tr: Değişikliklerinizi uygulamak için arka plan hizmetleri yöneticisi (kded6) yeniden başlatıldığında bazı hizmetler kendiliğinden başlatıldı veya durduruldu.

en: All Services
tr: Bütün Hizmetler

[ctx: List running services]
en: Running
tr: Çalışıyor

[ctx: List not running services]
en: Not Running
tr: Çalışmıyor

en: Startup Services
tr: Başlangıç Hizmetleri

en: Load-on-Demand Services
tr: İstek Anında Yüklenen Hizmetler

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
tr: Başlangıçta Kendiliğinden Yüklemeyi Kapat: %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
tr: Başlangıçta Kendiliğinden Yüklemeyi Aç: %1

en: Toggle automatically loading this service on startup
tr: Başlangıçta bu hizmeti kendiliğinden yüklemeyi aç/kapat

en: Not running
tr: Çalışmıyor

en: Running
tr: Çalışıyor

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
tr: Durdur: %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
tr: Başlat: %1

en: Stop Service
tr: Hizmeti Durdur

en: Start Service
tr: Hizmeti Başlat
