plasma-desktop - en to sv translation catalogue (8 entries)

[ctx: @label Axis value]
en: Value
sv: Värde

[ctx: Status of a gamepad button]
en: PRESSED
sv: TRYCKT

[ctx: @label Button state]
en: State
sv: Tillstånd

en: No game controllers found
sv: Ingen spelkontroll hittades

en: Connect a wired or wireless controller
sv: Anslut en trådbunden eller trådlös kontroll

[ctx: @label:textbox]
en: Device:
sv: Enhet:

[ctx: @label Gamepad buttons]
en: Buttons:
sv: Knappar:

[ctx: @label Gamepad axes (sticks)]
en: Axes:
sv: Axlar:
