plasma-desktop - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
sl: Razporeditev tipkovnice: %1

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Log In
sl: Prijavi se

en: Caps Lock is on
sl: Velike črke vklopljene

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
sl: Zaspi

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: Shut Down
sl: Izklop

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
sl: Ostalo…

en: Type in Username and Password
sl: Vnesite uporabniško ime in geslo

en: List Users
sl: Seznam uporabnikov

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
sl: Navidezna tipkovnica

en: Login Failed
sl: Neuspela prijava

en: Desktop Session: %1
sl: Namizja seja: %1
