plasma-desktop - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
sl: Izbirnik Emoji

en: Replace an existing instance
sl: Zamenjaj obstoječi pojavek

en: Search
sl: Išči

en: Clear History
sl: Počisti zgodovino

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
sl: Kopiraj znak

en: %1 copied to the clipboard
sl: %1 prekopiran na odložišče

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
sl: Kopiraj opis

en: No recent Emojis
sl: Ni zadnjih čustvenčkov

en: Recent
sl: Zadnji

en: All
sl: Vsi

en: Categories
sl: Kategorije

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
sl: Smeškoti in čustvenčki

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
sl: Osebe in telesa

[ctx: Emoji Category]
en: Component
sl: Komponente

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
sl: Živali in narava

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
sl: Jedi in pijače

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
sl: Potovanja in kraji

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
sl: Dejavnosti

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
sl: Predmeti

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
sl: Simboli

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
sl: Zastave
