plasma-desktop - en to sl translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
sl: Koliko mesecev shranjevati zgodovino dejavnosti

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
sl: Katere podatke shranjevati v zgodovini dejavnosti

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
sl: Seznam aplikacij, katerih dejavnosti shranjevati

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
sl: Seznam aplikacij, katerih dejavnosti ne shranjevati

[ctx: unlimited number of months]
en: Forever
sl: Za zmeraj

en: Forget the last hour
sl: Pozabi zadnjo uro

en: Forget the last two hours
sl: Pozabi zadnji dve uri

en: Forget a day
sl: Pozabi dan

en: Forget everything
sl: Pozabi vse

[ctx: unit of time. months to keep the history]
en:  month |  months
sl[0]:  mesec
sl[1]:  meseca
sl[2]:  meseci
sl[3]:  mesecev

[ctx: for in 'keep history for 5 months']
en: For
sl: Za

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, messageWidget)
en: Cleared the activity history.
sl: Očiščena zgodovina dejavnosti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelKeepHistory)
en: Keep history:
sl: Shranjuj zgodovino:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonClearRecentHistory)
en: Clear History
sl: Počisti zgodovino

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRememberAllApplications)
en: For a&ll applications
sl: Za  vse aplikacije

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDontRememberApplications)
en: &Do not remember
sl: Ne zapominjaj se

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRememberSpecificApplications)
en: O&nly for specific applications:
sl: Samo za določene aplikacije:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRememberDocuments)
en: Remember opened documents:
sl: Zapomni si odprte dokumente:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_blockedByDefault)
en: Blacklist applications not on the list
sl: Črni seznam aplikacij, ki niso na seznamu
