plasma-desktop - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Favorite Plugins
sl: Priljubljeni vtičniki

en: Available Plugins
sl: Razpoložljivi vtičniki

en: Configure KRunner…
sl: Konfiguriraj KRunner…

en: Get New Plugins…
sl: Pridobi nove vtičnike…

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect). Mark plugins as favorites and arrange them in order you want to prioritize them.
sl: Omogoči ali onemogoči vtičnike (uporabljeni v zaganjalniku aplikacij KRunner in učinku pregleda). Označi vtičnike kot priljubljene in jih razvrsti tako, kot jih želite imeti po prednosti.

en: Remove from favorites
sl: Odstrani iz priljubljenih

en: Add to favorites
sl: Dodaj med priljubljene

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
sl: Ni bilo mogoče zagnati skript  za nameščanje v terminalu <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
sl: Namestitev se je uspešno izvedla, zdaj lahko zaprete to okno

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
sl: Odnamestitev se je uspešno izvedla, zdaj lahko zaprete to okno

en: Failed to copy file %1 to %2
sl: Neuspelo kopiranje datoteke %1 na %2

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
sl: Neuspelo odstranjevanje datoteke%1:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
sl: Namestitev vtičnika KRunner ni uspela

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall
sl: Ukaz za izvajanje: namesti ali odmesti

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive or extracted folder
sl: Pot do arhiva ali izvlečene mape

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
sl: Ne prikaži vizualnega potrditvenega dialoga

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
sl: Ni podpore za PackageKit

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
sl: Potrdi namestitev

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
sl: Nameravate namestiti binarni paket. Take pakete nameščajte samo od zaupanja vrednega avtorja ali dobavitelja paketov.

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
sl: Prevzemu tveganje in nadaljuj

[ctx: @action:button]
en: View File
sl: Poglej datoteko

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
sl: Vrsta mime %1 ni podprta z zaledjem paketa

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
sl: Ta vtičnik izvaja naslednji ukaz za zagon storitve "%1":<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sl: Ta vtičnik ne vsebuje skripta za odnamestitev. Prosim stopite v stik za avtorjem. Lahko poskusite odnamestiti vtičnik ročno.<nl/>Če mislite, da niste sposobni tega ali vam je ob tem neprijetno, zdaj kliknite <interface>Prekliči</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sl: Ta vtičnik ne vsebuje skripta za odnamestitev. Prosim stopite v stik za avtorjem. Lahko poskusite odnamestiti vtičnik ročno. Poglejte avtorjeva navodila v README.<nl/>Če mislite, da niste sposobni tega ali vam je ob tem neprijetno, zdaj kliknite <interface>Prekliči</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sl: Ta vtičnik ne vsebuje skripta za namestitev. Prosim stopite v stik za avtorjem. Lahko poskusite namestiti vtičnik ročno.<nl/>Če mislite, da niste sposobni tega ali vam je ob tem neprijetno, zdaj kliknite <interface>Prekliči</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sl: Ta vtičnik ne vsebuje skripta za namestitev. Prosim stopite v stik za avtorjem. Lahko poskusite namestiti vtičnik ročno. Poglejte avtorjeva navodila v README.<nl/>Če mislite, da niste sposobni tega ali vam je ob tem neprijetno, zdaj kliknite <interface>Prekliči</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sl: Ta vtičnik vsebuje skript za namestitev, ki lahko predstavlja varnostno tveganje. Prosim preverite celotno vsebino vtičnika pred namestitvijo ali vsaj preberite izvorno kodo skripta.<nl/>Če mislite, da niste sposobni tega ali vam je ob tem neprijetno, zdaj kliknite <interface>Prekliči</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sl: Ta vtičnik vsebuje skript za namestitev, ki lahko predstavlja varnostno tveganje. Prosim preverite celotno vsebino vtičnika pred namestitvijo ali vsaj preberite datoteko README in izvorno kodo skripta.<nl/>Če mislite, da niste sposobni tega ali vam je ob tem neprijetno, zdaj kliknite <interface>Prekliči</interface>.

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
sl: Označi vnos kot odnameščen

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
sl: Označi vnos kot nameščen

[ctx: @action:button]
en: View Script
sl: Poglej skript

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
sl: Poglej mapo izvora

[ctx: @action:button]
en: View %1
sl: Pogled %1

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
sl: Ni bilo mogoče razrešiti ime paketa %1

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
sl: Ni bilo mogoče pognati ukaza za namestitev: <message>%1</message>
