kcmkded - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
sl: Ni bilo mogoče zaustaviti storitve %1

en: Failed to start service: %1
sl: Ni bilo mogoče zagnati storitve %1

en: Failed to stop service.
sl: Ni bilo mogoče zaustaviti storitve.

en: Failed to start service.
sl: Ni bilo mogoče zagnati storitve.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
sl: Ni bilo mogoče obvestiti KDE Service Managerja (kded6) o shranjeni spremembi: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
sl: Če tukaj nekaj onemogočate, da bi se izognili težavi, <link url='%1'>pošljite tudi poročilo o napaki o tem.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
sl: Upravitelj storitev v ozadju (kded6) trenutno ne deluje. Poskrbite, da je pravilno nameščen.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
sl: Nekatere storitve se ob ročnem zagonu ponovno onemogočijo, če niso nujno potrebne v trenutnem okolju.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
sl: Nekatere storitve v ozadju so se samodejno zagnale/ustavile, ko je bil upravitelj storitev (kded6) znova zagnan, da uveljavi vaše spremembe.

en: All Services
sl: Vse storitve

[ctx: List running services]
en: Running
sl: Teče

[ctx: List not running services]
en: Not Running
sl: Ne teče

en: Startup Services
sl: Zagon storitev

en: Load-on-Demand Services
sl: Storitve na zahtevo

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
sl: Onemogoči samodejno nalaganje %1 ob zagonu

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
sl: Omogoči samodejno nalaganje %1 ob zagonu

en: Toggle automatically loading this service on startup
sl: Preklaplja samodejno nalaganje te storitve ob zagonu

en: Not running
sl: Ne teče

en: Running
sl: Teče

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
sl: Zaustavi %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
sl: Zaženi %1

en: Stop Service
sl: Ustavi storitev

en: Start Service
sl: Zaženi storitev
