plasma-desktop - en to sl translation catalogue (9 entries)

[ctx: @label Axis value]
en: Value
sl: Vrednost

[ctx: Status of a gamepad button]
en: PRESSED
sl: PRITISNJENO

[ctx: @label Button state]
en: State
sl: Stanje

en: No game controllers found
sl: Ni najdenih krmilnikov za igre

en: Connect a wired or wireless controller
sl: Priklopi žični ali brezžični krmilnik

[ctx: @label:textbox]
en: Device:
sl: Naprava:

[ctx: @label Visual representation of an axis position]
en: Position:
sl: Pozicija:

[ctx: @label Gamepad buttons]
en: Buttons:
sl: Gumbi:

[ctx: @label Gamepad axes (sticks)]
en: Axes:
sl: Osi:
