knetattach - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sk: Zadajte meno pre <i>Webový priečinok</i> a tiež aj adresu servera, port a cestu k priečinku a stlačte tlačidlo <b>Uložiť a pripojiť</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sk: Zadajte meno pre <i>Pripojenie cez bezpečný shell</i> a tiež aj adresu servera, port a cestu k priečinku a stlačte tlačidlo <b>Uložiť a pripojiť</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sk: Zadajte meno pre <i>Pripojenie cez FTP</i> a tiež aj adresu servera, port a cestu k priečinku a stlačte tlačidlo <b>Uložiť a pripojiť</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sk: Zadajte meno pre <i>Microsoft Windows sieťový disk</i> a tiež aj adresu servera, port a cestu k priečinku a stlačte tlačidlo <b>Uložiť a pripojiť</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
sk: Nedá sa pripojiť na server. Prosím, skontrolujte nastavenia a skúste to znova.

en: Save && C&onnect
sk: Ul&ožiť a pripojiť

en: C&onnect
sk: Prip&ojiť

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
sk: Sprievodca sieťovým priečinkom

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
sk: Pridať sieťový priečinok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
sk: Zvoľte typ sieťového priečinku, ktorý si želáte pripojiť a stlačtetlačidlo Ďalej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
sk: &Nedávne spojenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
sk: &Webový priečinok (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
sk: &Bezpečný shell (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
sk: &Microsoft® Windows® sieťový disk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
sk: Informácia o sieťovom priečinku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
sk: Me&no:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
sk: &Užívateľ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
sk: &Protokol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
sk: &Priečinok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
sk: Kódovanie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
sk: V&ytvoriť ikonu pre vzdialený priečinok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
sk: Po&užiť šifrovanie

en: KDE Network Wizard
sk: KDE sieťový sprievodca

en: Primary author and maintainer
sk: Prvotný autor a údržbár
