knetattach - en to si translation catalogue (24 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
si: මෙම <i>වෙබ් බහාළුමට</i> ධාරක ලිපිනයක් ලෙසත් නමක් ලබා දෙන්න, භාවිතයට පෝර්ට් හා  බහලුම් මඟ ලබාදී <b>සුරකින්න හා සබඳතාව</b> බොත්තම ඔබන්න.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
si: මෙම <i>සුරක්‍ෂිත ශෙල් සබඳතා</i> ධාරක ලිපිනයක් ලෙසත් නමක් ලබා දෙන්න, භාවිතයට පෝර්ට් හා  බහලුම් මඟ ලබාදී <b>සුරකින්න හා සබඳතාව</b> බොත්තම ඔබන්න.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
si: මෙම <i>ගොනු හුවමාරු ක්‍රියා පටිපාටි සබඳතා</i> ධාරක ලිපිනයක් ලෙසත් නමක් ලබා දෙන්න, භාවිතයට පෝර්ට් හා බහලුම් මඟ ලබාදී <b>සුරකීම හා සබඳතාව</b> බොත්තම ඔබන්න.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
si: මෙම <i>Microsoft Windows ජාල ධාවකය</i> ධාරක ලිපිනයක් ලෙසත් නමක් ලබා දෙන්න, භාවිතයට පෝර්ට් හා  බහලුම් මඟ ලබාදී <b>සුරකින්න හා සබඳතාව</b> බොත්තම ඔබන්න.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
si: ධාරක සම්බන්ඳ කරගත නොහැකි විය. කරුණාකර ඔබේ සැකසුම් පරීක්‍ෂා කර නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Save && C&onnect
si: සුරැකීම හා සබඳතාව (&o)

en: C&onnect
si: සම්බන්ධ කරන්න (&o)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
si: ජාල බහලුම් විශාරද

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
si: ජාල බහාළුමක් එක් කරන්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
si: ඔබ සම්බන්ධ වීමට අදහස් කරන ජාල බහලුම් වර්ගය තෝරා ඊලඟ බොත්තම ක්ලික් කරන්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
si: සබඳතාව නැවත ඇති කරන්න (&R):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
si: වෙබ් බහාළුමක් (webdav) (&W)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
si: ආරක්‍ෂිත ශෙල (ssh) (&S)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
si: &Microsoft® Windows® ජාල ධාවකය

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
si: ජාල බහලුම් තොරතුරු

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
si: නාමය (&N):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
si: පරිශීලක (&U):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
si: ධාරකය (&r) :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
si: පෝර්ට් (&P):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
si: බහාළුම (&F):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
si: මෙම දුරස්ථ බහාළුම සඳහා අයිකනයක් නිර්මාණය කරන් (&e)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
si: ගුප්ත කේතනය භාවිතා කරන්න (&U)

en: KDE Network Wizard
si: KDE ජාල විශාරද

en: Primary author and maintainer
si: ප්‍රධාන කතෲ හා පරිපාලක
