knetattach - en to se translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
se: Fierpmádatmáhppaofelaš

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
se: Lasit fierpmádatmáhpa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
se: Vállje makkár fierpmádmáhpii hálidat oažžut oktavuođa ja deaddil «Boahtte».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
se: &Fierpmádatmáhppa (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
se: &Sihkkaris skálžu (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
se: &Microsoft® Windows®-fierpmádatstašuvdna

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
se: Dieđuid fierpmádatmáhpa birra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
se: &Namma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
se: &Bálvá:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
se: &Verrat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
se: &Máhppa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
se: &Ráhkat govaža dán gáiddus máhppii

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
se: &Geavat krypterema

en: KDE Network Wizard
se: KDE-fierpmádatofelaš

en: (c) 2004 George Staikos
se: © 2004 George Staikos

en: Primary author and maintainer
se: Váldočálli ja -mátasdoalli
