plasma-desktop - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
ro: Folosită cu ceva timp în urmă

en: Used more than a year ago
ro: Folosită cu mai mult de un an în urmă

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
ro[0]: Folosită acum o lună
ro[1]: Folosită acum %1 luni
ro[2]: Folosită acum %1 de luni

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
ro[0]: Folosită acum o zi
ro[1]: Folosită acum %1 zile
ro[2]: Folosită acum %1 de zile

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
ro[0]: Folosită acum o oră
ro[1]: Folosită acum %1 ore
ro[2]: Folosită acum %1 de ore

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
ro[0]: Folosită acum un minut
ro[1]: Folosită acum %1 minute
ro[2]: Folosită acum %1 de minute

en: Used a moment ago
ro: Folosită acum o clipă

en: Walk through activities
ro: Traversează activitățile

en: Walk through activities (Reverse)
ro: Traversează activitățile (invers)
