plasma-desktop - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
pl: Układ klawiatury: %1

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Log In
pl: Zaloguj

en: Caps Lock is on
pl: Caps Lock jest włączony

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
pl: Uśpij

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Shut Down
pl: Wyłącz

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
pl: Inne…

en: Type in Username and Password
pl: Wpisz nazwę użytkownika i hasło

en: List Users
pl: Pokaż dostępnych użytkowników

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
pl: Klawiatura ekranowa

en: Login Failed
pl: Nie udało się zalogować

en: Desktop Session: %1
pl: Rodzaj pulpitu: %1
