plasma-desktop - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
pa: ਕੀਬੋਰਡ ਲੇਆਉਟ: %1

en: Username
pa: ਵਰਤੋਂਕਾਰ ਦਾ ਨਾਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Log In
pa: ਲਾਗਇਨ

en: Caps Lock is on
pa: ਕੈਪਸ ਲਾਕ ਚਾਲੂ ਹੈ

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
pa: ਸਲੀਪ

en: Restart
pa: ਮੁੜ-ਚਾਲੂ ਕਰੋ

en: Shut Down
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
pa: ਹੋਰ…

en: Type in Username and Password
pa: ਵਰਤੋਂਕਾਰ-ਨਾਂ ਅਤੇ ਪਾਸਵਰਡ ਲਿਖੋ

en: List Users
pa: ਵਰਤੋਂਕਾਰਾਂ ਦੀ ਸੂਚੀ

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
pa: ਵਰਚੁਅਲ ਕੀਬੋਰਡ

en: Login Failed
pa: ਲਾਗਇਨ ਅਸਫ਼ਲ ਹੈ

en: Desktop Session: %1
pa: ਡੈਸਕਟਾਪ ਸ਼ੈਸ਼ਨ: %1
