plasma-desktop - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Automatic
pa: ਆਟੋਮੈਟਿਕ

en: No touchscreens found
pa: ਕੋਈ ਟੱਚ-ਸਕਰੀਨ ਨਹੀ ਲੱਭੀ

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
pa: ਡਿਵਾਈਸ:

en: Enabled:
pa: ਸਮਰੱਥ ਹੈ:

en: Target display:
pa: ਟਾਰਗੇਟ ਡਿਸਪਲੇਅ:
