plasma-desktop - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Favorite Plugins
nl: Favoriete plug-ins

en: Available Plugins
nl: Beschikbare plug-ins

en: Configure KRunner…
nl: KRunner configureren…

en: Get New Plugins…
nl: Haal nieuwe plug-ins op…

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect). Mark plugins as favorites and arrange them in order you want to prioritize them.
nl: Plug-ins in- en uitschakelen (gebruikt in KRunner, Toepassingen-starter en het effect Overzicht). Markeer plug-ins als favorieten en arrangeer ze in de volgorde waarin u ze prioriteit geeft.

en: Remove from favorites
nl: Uit favorieten verwijderen

en: Add to favorites
nl: Aan favorieten toevoegen

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
nl: Uitvoeren van het installatiescript in terminal <message>%1</message> is mislukt

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
nl: Installatie met succes uitgevoerd, u kunt dit venster nu sluiten

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
nl: Installatie ongedaan maken met succes uitgevoerd, u kunt dit venster nu sluiten

en: Failed to copy file %1 to %2
nl: Kopiëren van bestand %1 naar %2 is mislukt

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
nl: Verwijderen van bestand %1 is mislukt:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
nl: Installatie van krunner-plug-in is mislukt

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall
nl: Uit te voeren commando: installeren of installatie ongedaan maken

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive or extracted folder
nl: Pad naar archief of uitgepakte map

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
nl: Geen visuele bevestigingsdialoog tonen

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
nl: Geen ondersteuning van PackageKit

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
nl: Installatie bevestigen

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
nl: U staat op het punt een binair pakket te installeren. U zou dit alleen moeten installeren van een vertrouwde auteur/inpakker.

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
nl: Risico accepteren en doorgaan

[ctx: @action:button]
en: View File
nl: Bestand bekijken

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
nl: Het MIME-type %1 wordt niet ondersteund door de packagekit-backend

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
nl: Deze plug-in voert het volgende commando uit om de "%1" service te starten:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
nl: Deze plug-in levert geen script voor ongedaan maken van een installatie. Neem contact op met de auteur. U kunt proberen de installatie van de plug-in handmatig ongedaan te maken.<nl/>Als u denkt dat u dat niet kant of als u zich daarbij ongemakkelijk voelt, klik dan nu op <interface>Annuleren</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
nl: Deze plug-in levert geen installatie-ongedaan-maken-script. Neem contact op met de auteur. U kunt proberen de installatie van de plug-in handmatig ongedaan te maken. Kijk eens in de README voor instructies van de auteur.<nl/>Als u denkt dat u dat niet kant of als u zich daarbij ongemakkelijk voelt, klik dan nu op <interface>Annuleren</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
nl: Deze plug-in levert geen installatie-script. Neem contact op met de auteur. U kunt proberen de plug-in handmatig te installeren.<nl/>Als u denkt dat u dat niet kant of als u zich daarbij ongemakkelijk voelt, klik dan nu op <interface>Annuleren</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
nl: Deze plug-in levert geen installatie-script. Neem contact op met de auteur. U kunt proberen de de plug-in handmatig te installeren. Kijk eens in de README voor instructies van de auteur.<nl/>Als u denkt dat u dat niet kant of als u zich daarbij ongemakkelijk voelt, klik dan nu op <interface>Annuleren</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
nl: Deze plug-in gebruikt een script voor installatie die een beveiligingsrisico kan vormen. Bestudeer de gehele inhoud van de plug-in voor installatie of lees tenminste de broncode van het script.<nl/>Als u denkt dat u dat niet kant of als u zich daarbij ongemakkelijk voelt, klik dan nu op <interface>Annuleren</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
nl: Deze plug-in gebruikt een script voor installatie die een beveiligingsrisico kan vormen. Bestudeer de gehele inhoud van de plug-in voor installatie of lees tenminste het README-bestand en de broncode van het script.<nl/>Als u denkt dat u dat niet kant of als u zich daarbij ongemakkelijk voelt, klik dan nu op <interface>Annuleren</interface>.

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
nl: Item markeren als gedéinstalleerd

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
nl: Item markeren als geïnstalleerd

[ctx: @action:button]
en: View Script
nl: Script bekijken

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
nl: Bronmap bekijken

[ctx: @action:button]
en: View %1
nl: %1 bekijken

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
nl: Kon pakketnaam van %1 niet vinden

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
nl: Uitvoeren is mislukt van het installatiecommando: <message>%1</message>
