kcmaccess - en to mai translation catalogue (13 entries)

en: AltGraph
mai: आल्ट-ग्राफ

en: Hyper
mai: हाइपर

en: Super
mai: सुपर

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
mai: जखन न्यूम-लाक, स्क्राल-लाक आओर केप्स-लाक सक्रिय अछि तँ %1 दबाबू

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
mai: जखन स्क्राल-लाक आओर केप्स-लाक सक्रिय अछि तँ %1 दबाबू

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
mai: जखन न्यूम-लाक आओर स्क्राल-लाक सक्रिय अछि तँ %1 दबाबू

en: Press %1 while ScrollLock is active
mai: जखन स्क्राल-लाक सक्रिय अछि तँ %1 दबाबू

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
mai: जखन न्यूम-लाक आओर केप्स-लाक सक्रिय अछि तँ %1 दबाबू

en: Press %1 while CapsLock is active
mai: जखन केप्स-लाक सक्रिय अछि तँ %1  दबाबू

en: Press %1 while NumLock is active
mai: जखन न्यूम-लाक सक्रिय अछि तँ %1  दबाबू

en: Press %1
mai: दबाबू %1

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
mai: जखन दुइ कुंजीसभ केँ एके सँग दबाएल जाए तँ सटल कुंजीसभक अक्षम करू

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
mai: उछलैत कुंजीसभ
