plasma-desktop - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
lv: Tastatūras izkārtojums: %1

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Log In
lv: Ierakstīties

en: Caps Lock is on
lv: Ieslēgts lielo burtu taustiņš („Caps Lock“)

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
lv: Iesnaudināt

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Shut Down
lv: Izslēgt

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
lv: Cits…

en: Type in Username and Password
lv: Ievadiet lietotājvārdu un paroli

en: List Users
lv: Uzskaitīt lietotājus

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
lv: Virtuālā tastatūra

en: Login Failed
lv: Ierakstīšanās neizdevās

en: Desktop Session: %1
lv: Darbvirsmas sesija: %1
