kcmkclock - en to lv translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
lv: Datums un laiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setDateTimeAuto)
en: Set date and time &automatically
lv: &Automātiski iestatīt datumu un laiku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeServerLabel)
en: &Time server:
lv: &Laika serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
lv: Šeit jūs varat mainīt sistēmas datumu, mēnesi un gadu.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
lv: Laika josla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
lv: Lai mainītu laika joslu, izvēlieties savu reģionu no zemāk esošā saraksta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
lv: Pašreizējā laika josla:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, tzonesearch)
en: Search…
lv: Meklēt...

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
lv: Nav atrasts NTP rīks. Instalējiet „ntpdate“ vai „rdate“ komandu, lai ieslēgtu automātisku datumu un laiku atjaunināšanu.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
lv: Šeit varat mainīt sistēmas laiku. Ieklikšķiniet stundu, minūšu vai sekunžu logā, lai mainītu atbilstošo lielumu, vai nu izmantojot augšup un lejup pogas pa labi vai ievadiet jaunu vērtību.

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
lv: Pašreizējā laika josla: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
lv: Pašreizējā vietējā laika josla: %1 (%2)

en: Public Time Server (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org
lv: Publisks laika serveris (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org

en: Unable to contact time server: %1.
lv: Nav iespējams pieslēgties laika serverim: %1.

en: Can not set date.
lv: Nevar iestatīt datumu.

en: Error setting new time zone.
lv: Kļūda iestatot jaunu laika joslu.

en: Time zone Error
lv: Laika joslas kļūda

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
lv: <h1>Datums un laiks</h1> Šajā sistēmas iestatījumu modulī var iestatīt sistēmas datumu un laiku. Tā kā šie iestatījumi ietekmē ne tikai jūs kā lietotāju, bet arī visu sistēmu, jūs varat mainīt šos iestatījumus tikai administratora režīmā. Ja jums nav administratora piekļuves paroles, bet vēlaties koriģēt sistēmas laiku, sazinieties ar sistēmas administratoru.

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
lv: Zona

[ctx: Time zone]
en: Region
lv: Reģions

en: Comment
lv: Komentārs

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
lv: Neizdevās autentificēties/izpildīt darbību: %1, %2

en: Unable to change NTP settings
lv: Neizdodas mainīt NTP iestatījumus

en: Unable to set current time
lv: Nav iespējams pieslēgties laika serverim.

en: Unable to set timezone
lv: Neizdodas saglabāt laika zonu
