plasma-desktop - en to lv translation catalogue (96 entries)

en: Touchpad
lv: Skārienpaliktnis

en: Enable Touchpad
lv: Ieslēgt skārienpaliktni

en: Disable Touchpad
lv: Izslēgt skārienpaliktni

en: Toggle Touchpad
lv: Ieslēgt/izslēgt skārienpaliktni

en: Querying input devices failed. Please reopen this settings module.
lv: Iegūt ievades ierīču informāciju neizdevās. Atveriet iestatījumu moduli no jauna.

en: Critical error on reading fundamental device infos for touchpad %1.
lv: Kritiska kļūda, nolasot skārienpaliktņa „%1“ pamata ierīces informāciju.

en: Cannot connect to X server
lv: Neizdodas savienoties ar X serveri

en: No touchpad found
lv: Skārienpaliktnis nav atrasts

en: Cannot apply touchpad configuration
lv: Neizdodas apstiprināt skārienpaliktņa konfigurāciju

en: Cannot read touchpad configuration
lv: Neizdodas nolasīt skārienpaliktņa konfigurāciju

en: Cannot read default touchpad configuration
lv: Neizdodas nolasīt noklusējuma skārienpaliktņa konfigurāciju

en: Error while loading values. See logs for more information. Please restart this configuration module.
lv: Kļūda, ielādējot vērtības. Skatīt žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas. Pārstartējiet šo konfigurācijas moduli.

en: No touchpad found. Connect touchpad now.
lv: Skārienpaliktņi nav atrasti. Pievienojiet skārienpaliktni.

en: Not able to save all changes. See logs for more information. Please restart this configuration module and try again.
lv: Neizdevās saglabāt izmaiņas. Skatīt žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas. Pārstartējiet konfigurācijas moduli un mēģiniet vēlreiz.

en: Error while loading default values. Failed to set some options to their default values.
lv: Kļūda, ielādējot noklusējuma vērtības. Neizdevās iestatīt to noklusējuma vērtības.

en: Error while adding newly connected device. Please reconnect it and restart this configuration module.
lv: Kļūda, pievienojot tikko pieslēgtu ierīci. Pieslēdziet to atkal un pārstartējiet šo konfigurācijas moduli.

en: Touchpad disconnected. Closed its setting dialog.
lv: Skārienpaliktnis ir atvienots. Aizvērts tā iestatījumu lodziņš.

en: Touchpad disconnected. No other touchpads found.
lv: Skārienpaliktnis ir atvienots. Citas ierīces nav atrastas.

en: Touchpad was disabled because a mouse was plugged in
lv: Skārienpaliktnis tika izslēgts, pieslēdzot peli

en: Touchpad was enabled because the mouse was unplugged
lv: Skārienpaliktnis tika ieslēgts, atvienojot peli

[ctx: Emulated mouse button]
note: i18n: ectx: label, entry ($(TapAction)Button), group (parameters)
en: No action
lv: Nav darbības

[ctx: Emulated mouse button]
note: i18n: ectx: label, entry ($(TapAction)Button), group (parameters)
en: Left button
lv: Kreisā poga

[ctx: Emulated mouse button]
note: i18n: ectx: label, entry ($(TapAction)Button), group (parameters)
en: Middle button
lv: Vidējā poga

[ctx: Emulated mouse button]
note: i18n: ectx: label, entry ($(TapAction)Button), group (parameters)
en: Right button
lv: Labā poga

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: All edges
lv: Visas malas

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Top edge
lv: Augšējā mala

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Top right corner
lv: Augšējais labais stūris

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Right edge
lv: Labā mala

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Bottom right corner
lv: Apakšējais labais stūris

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Bottom edge
lv: Apakšējā mala

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Bottom left corner
lv: Apakšējais kreisais stūris

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Left edge
lv: Kreisā mala

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Top left corner
lv: Augšējais kreisais stūris

en: Connect an external touchpad
lv: Pievienojiet ārēju skārienpaliktni

en: Device:
lv: Ierīce:

en: General:
lv: Vispārīgi:

en: Device enabled
lv: Ierīce ir ieslēgta

en: Accept input through this device.
lv: Pieņemt ievadi no šīs ierīces.

en: Disable while typing
lv: Izslēgt rakstīšanas laikā

en: Disable touchpad while typing to prevent accidental inputs.
lv: Izslēgt skārienpaliktni rakstīšanas laikā, lai novērstu nejaušu ievadi.

[ctx: @label 'this' refers to the 'disable touchpad while typing' feature]
en: This can interfere with video games.
lv: Šis iestatījums var traucēt videospēlēs.

en: Left-handed mode
lv: Kreisās rokas režīms

en: Swap left and right buttons.
lv: Samaina vietā labo un kreiso taustiņu.

[ctx: @option:check]
en: Press left and right buttons to middle-click
lv: Spiest kopā kreiso un labo taustiņu kā peles vidējo pogu

[ctx: @info:tooltip for checkbox]
en: Pressing the left and right button simultaneously acts as middle-click.
lv: Kreisā un labā taustiņa nospiešana reizē nosūta peles vidējā klikšķa signālu.

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: Activating this setting increases click latency by 50ms. The extra delay is needed to correctly detect simultaneous left and right button presses.
lv: Šis iestatījums par 50 ms palielinās peles klikšķa aizturi. Garāka aizture ir nepieciešama, lai korekti noteiktu reizē nospiestu kreiso un labo taustiņu.

en: Pointer speed:
lv: Rādītāja ātrums:

en: Pointer acceleration:
lv: Rādītāja paātrinājums:

en: None
lv: Nav

en: Cursor moves the same distance as finger.
lv: Kursors pārvietojas tikpat tālu, cik pirksts.

en: Standard
lv: Standarta

en: Cursor travel distance depends on movement speed of finger.
lv: Kursora pārvietošanās attālums ir atkarīgs no pirksta kustības ātruma.

en: Scrolling speed:
lv: Ritināšanas ātrums:

[ctx: Slower Scroll]
en: Slower
lv: Lēnāks

[ctx: Faster Scroll Speed]
en: Faster
lv: Ātrāks

en: Scrolling:
lv: Ritināšana:

en: Two fingers
lv: Divu pirkstu

en: Slide with two fingers scrolls.
lv: Ritināt ar diviem pirkstiem.

en: Touchpad edges
lv: Skārienpaliktņa malas

en: Slide on the touchpad edges scrolls.
lv: Ritināt, velkot gar skārienpaliktņa malām.

en: Invert scroll direction (Natural scrolling)
lv: Apgriezt ritināšanas virzienu (dabiskā ritināšana)

en: Touchscreen like scrolling.
lv: Ritināšana līdzīgi skārienekrānam.

en: Disable horizontal scrolling
lv: Izslēgt horizontālo ritināšanu

en: Disable horizontal scrolling.
lv: Izslēgt horizontālo ritināšanu.

[ctx: @label for checkbox, tap-to-click]
en: Tapping:
lv: Pieskaršanās:

[ctx: @option:check]
en: Tap-to-click
lv: Pieskāriens nozīmē klikšķi

[ctx: @info:tooltip]
en: Single tap to left-click.
lv: Viens pieskāriens nozīmē kreisās pogas spiedienu.

en: Tap-and-drag
lv: Pieskarties un vilkt

en: Sliding over touchpad directly after tap drags.
lv: Pirksta vilkšana pāri skārienpaliktnim pēc pieskāriena uzsāk vilkšanas darbību.

en: Tap-and-drag lock
lv: Pieskāriena un vilkšanas fiksēšana

en: Dragging continues after a short finger lift.
lv: Vilkšana turpinās arī pēc pirksta īsas pacelšanas.

en: Two-finger tap:
lv: Divu pirkstu pieskāriens:

en: Right-click (three-finger tap to middle-click)
lv: Labais klikšķis (pieskāriens ar trim pirkstiem kā vidējā taustiņa nospiešana)

en: Tap with two fingers to right-click, tap with three fingers to middle-click.
lv: Pieskāriens a diviem pirkstiem atdarina peles kreisā taustiņa klikšķi, ar trīs — vidējā.

en: Middle-click (three-finger tap to right-click)
lv: Vidējais klikšķis (trīs pirkstu pieskāriens ir labais taustiņš)

en: Tap with two fingers to middle-click, tap with three fingers to right-click.
lv: Pieskāriens ar diviem pirkstiem atdarina peles vidējā taustiņa nospiešanu, bet pieskāriens ar trim pirkstiem kā peles labās pogas klikšķis.

en: Right-click
lv: Labais klikšķis

en: Tap with two fingers to right-click.
lv: Pieskāriens ar diviem pirkstiem nozīmē peles labās pogas nospiešanu.

en: Middle-click
lv: Vidējais klikšķis

en: Tap with two fingers to middle-click.
lv: Pieskāriens ar diviem pirkstiem nozīmē peles vidējās pogas nospiešanu

[ctx: @label for radiobutton group, configure right-click with touch-pad integrated button (pressing into the touchpad)]
en: Integrated right-click:
lv: Integrēts labais klikšķis:

[ctx: @option:radio touchpad integrated right-click]
en: Press bottom-right corner
lv: Nospiešana apakšējā labajā stūrī

[ctx: @info:tooltip]
en: Pressing the bottom right corner of your touchpad acts as right-click. Middle-click by simultaneously pressing the bottom left and bottom right corners.
lv: Spiešana uz skārienpaliktņa apakšējā labā stūra uzvedas kā peles labās pogas nospiešana. Vidējo klikšķi var simulēt, nospiežot reizē apakšējo labo un kreiso stūri.

[ctx: @info:tooltip]
en: Pressing the bottom right corner of your touchpad acts as right-click. Middle-click by pressing the bottom central area.
lv: Apakšējā labā stūra nospiešana skārienpaliktnī uzvedas kā peles labās pogas nospiešana. Vidējo peles klikšķi varat simulēt, nospiežot apakšā pa vidu.

[ctx: @info shown below radio button]
en: Middle-click by pressing both bottom corners.
lv: Vidējais klikšķis, nospiežot abus apakšējos stūrus

[ctx: @info shown below radio button]
en: Middle-click by pressing bottom center.
lv: Vidējais klikšķis, nospiežot apakšā pa vidu

[ctx: @option:radio touchpad integrated right-click]
en: Press touchpad with two fingers
lv: Nospiest uz skārienpaliktņa ar diviem pirkstiem

[ctx: @info:tooltip for radiobutton]
en: Pressing the touchpad anywhere with two fingers acts as right-click.
lv: Pieskāriens uz skārienpaliktņa ar diviem pirkstiem nozīmē peles labās pogas nospiešanu.

[ctx: @info shown below radio button]
en: Middle-click by pressing with three fingers.
lv: Vidējais klikšķis ar trīs pirkstu pieskārienu.

[ctx: @label for radiobutton group, configure middle-click with touch-pad integrated button (pressing into the touchpad)]
en: Integrated middle-click:
lv: Integrēts vidējais klikšķis:

[ctx: @option:radio touchpad integrated middle-click]
en: Press bottom middle edge
lv: Nospiešana apakšējai malai pa vidu

[ctx: @info:tooltip for radiobutton]
en: Pressing the bottom right corner of your touchpad acts as right-click.
lv: Skārienpaliktņa apakšējā labā stūra nospiešana darbojas kā labais klikšķis.

[ctx: @option:radio touchpad integrated middle-click]
en: Press bottom left and bottom right corners
lv: Apakšējā kreisā un labā stūra nospiešana

[ctx: @info:tooltip for radiobutton]
en: Pressing the bottom left and bottom right corners simultaneously acts as middle-click.
lv: Apakšējā kreisā un labā stūra nospiešana reizē darbojas kā vidējais klikšķis.

[ctx: @option:check touchpad integrated middle-click]
en: Press touchpad with three fingers
lv: Skārienpaliktņa nospiešana ar trim pirkstiem

[ctx: @info:tooltip for radiobutton]
en: Pressing the touchpad anywhere with three fingers acts as middle-click.
lv: Pieskaršanās skārienpaliktnim ar trim pirkstiem nozīmē peles vidējās pogas nospiešanu.
