plasma-desktop - en to lv translation catalogue (68 entries)

[ctx: @action:button This action is disabled]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: @action:button There is no keybinding]
en: None
lv: Nav

[ctx: @action:button]
en: Left mouse button
lv: Kreisā peles poga

[ctx: @action:button]
en: Right mouse button
lv: Labā peles poga

[ctx: @action:button]
en: Middle mouse button
lv: Vidējā peles poga

[ctx: @action:button]
en: Application-defined
lv: Nosaka programma

en: Default
lv: Noklusējums

en: Portrait
lv: Portreta

en: Landscape
lv: Ainavas

en: Inverted Portrait
lv: Apgriezta portreta

en: Inverted Landscape
lv: Apgrieztas ainavas

en: Follow the Current Screen
lv: Sekot pašreizējam ekrānam

en: All Screens
lv: Visi ekrāni

[ctx: model - (x,y widthxheight)]
en: %1 - (%2,%3 %4×%5)
lv: %1 — (%2,%3 %4×%5)

en: Fit to Screen
lv: Ietilpināt ekrānā

en: Keep Aspect Ratio and Fit Within Screen
lv: Paturēt malu attiecību un ietilpināt ekrānā

en: Map to Portion of Screen
lv: Kartēt uz ekrāna daļu

[ctx: @title Select the action for the tablet button]
en: Select Button Action
lv: Atlasīt pogas darbību

[ctx: @info %1 is the 'pad button %1' or 'pen button 1/2/3' strings]
en: Choose what action will be taken when pressing %1:
lv: Izvēlieties darbību, nospiežot „%1“:

[ctx: @option:radio Set this action to an application-defined type]
en: Defer to application
lv: Nodot programmai

[ctx: @option:radio Set this action to a keyboard type]
en: Send keyboard key
lv: Nosūtīt tastatūras taustiņu

[ctx: @option:radio Set this action to a mouse type]
en: Send mouse button click
lv: Nosūtīt peles klikšķi

[ctx: @option:radio Disable this action]
en: Do nothing
lv: Nedarīt neko

[ctx: @info]
en: This tablet button is forwarded to the focused application, which can decide how to handle it.
lv: Šī grafiskās planšetes poga tiek nosūtīta uz fokusā esošo programmu, kas izlems tās apstrādi.

[ctx: @action:inmenu Left mouse click]
en: Left-click
lv: Kreisais klikšķis

[ctx: @action:inmenu Middle mouse click]
en: Middle-click
lv: Vidējais klikšķis

[ctx: @action:inmenu Right mouse click]
en: Right-click
lv: Labais klikšķis

[ctx: @info]
en: This button is disabled and will not do anything.
lv: Šī poga ir izslēgta un neveiks nekādu darbību.

[ctx: @title]
en: Pen Calibration
lv: Zīmuļa kalibrācija

[ctx: @info]
en: Calibration is completed and saved.<nl/><nl/>Refine the calibration further or close the window.
lv: Kalibrācijas ir pabeigta un saglabāta.<nl/><nl/>Turpiniet kalibrāciju vai aizveriet logu.

[ctx: @info]
en: Tap the center of each target.<nl/><nl/>Aim for the point where the stylus tip lands, and ignore the cursor position on the screen.
lv: Pieskarieties katram mērķim centrā.<nl/><nl/>Mērķējiet uz vietu, kur piezemējas zīmuļa gals, bet ignorējiet kursora pozīciju ekrānā.

[ctx: @action:button]
en: Refine Existing Calibration
lv: Uzlabot esošo kalibrāciju

[ctx: @action:button]
en: Calibrate from Scratch
lv: Kalibrēt no nulles

[ctx: @action:button]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: No drawing tablets found
lv: Nav atrastas zīmēšanas planšetes

en: Connect a drawing tablet
lv: Pievienojiet zīmēšanas planšeti

[ctx: Tests tablet functionality like the pen]
en: Test Tablet…
lv: Pārbaudīt zīmēšanas planšeti…

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
lv: Ierīce:

en: Map to screen:
lv: Kartēt uz ekrānu:

en: Orientation:
lv: Orientācija:

en: Not Supported
lv: Nav atbalstīts

en: Left-handed mode:
lv: Kreisās rokas režīms:

[ctx: @info]
en: Tells the device to accommodate left-handed users. Effects will vary by device, but often it reverses the pad buttonsʼ functionality so the tablet can be used upside-down.
lv: Liek ierīcei darboties labāk ar kreisās rokas lietotājiem. Šī iestatījuma efekts mainās atkarībā no ierīces, bet bieži tas ietver paliktņa pogu funkcionalitātes samainīšanu pusēm, lai planšeti varētu turēt otrādi.

en: Mapped Area:
lv: Kartētā zona:

en: Resize the tablet area
lv: Mainīt planšetes zonas izmēru

[ctx: @option:check]
en: Lock aspect ratio
lv: Slēgt malu attiecību

[ctx: tablet area position - size]
en: %1,%2 - %3×%4
lv: %1,%2 — %3×%4

en: Pen button 1:
lv: Zīmuļa poga 1:

[ctx: @info Meant to be inserted into an existing sentence like 'configuring pen button 1']
en: pen button 1
lv: zīmuļa poga 1

en: Pen button 2:
lv: zīmuļa poga 2:

[ctx: @info Meant to be inserted into an existing sentence like 'configuring pen button 2']
en: pen button 2
lv: zīmuļa poga 2

en: Pen button 3:
lv: zīmuļa poga 3:

[ctx: @info Meant to be inserted into an existing sentence like 'configuring pen button 3']
en: pen button 3
lv: zīmuļa poga 3

[ctx: @action:button Calibration in progress]
en: Calibration in Progress
lv: Notiek kalibrēšana

[ctx: @action:button Calibrate the pen display]
en: Calibrate
lv: Kalibrēt

[ctx: @action:button Pen display doesn't support calibration]
en: Calibration Not Supported
lv: Kalibrēšana nav atbalstīta

[ctx: @info:tooltip]
en: Calibration across multiple screens is not supported.
lv: Kalibrēšana vairākos ekrānos nav atbalstīta.

[ctx: @label:listbox The pad we are configuring]
en: Pad:
lv: Planšete:

en: None
lv: Nav

en: Pad button %1:
lv: Planšetes poga %1:

[ctx: @info Meant to be inserted into an existing sentence like 'configuring pad button 0']
en: pad button %1
lv: planšetes poga %1

[ctx: @title]
en: Tablet Tester
lv: Planšetes testētājs

en: Stylus press X=%1 Y=%2
lv: Zīmuļa spiediens X=%1 Y=%2

en: Stylus release X=%1 Y=%2
lv: Zīmuļa atlaišana X=%1 Y=%2

en: Stylus move X=%1 Y=%2
lv: Zīmuļa pārvietošana X=%1 Y=%2

en: ## Legend:
    # X, Y - event coordinate
lv: ## Apzīmējumi:
    # X, Y — notikuma koordināte

[ctx: Clear the event log]
en: Clear
lv: Notīrīt
