plasma-desktop - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Favorite Plugins
lv: Iecienītākie spraudņi

en: Available Plugins
lv: Pieejamie spraudņi

en: Configure KRunner…
lv: Konfigurēt „KRunner“…

en: Get New Plugins…
lv: Iegūt jaunus spraudņus…

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect). Mark plugins as favorites and arrange them in order you want to prioritize them.
lv: Ieslēgt vai izslēgt spraudņus (izmantoti „KRunner“, programmu palaidējā un pārskata efektā). Atzīmējiet spraudņus kā iecienītos un izkārtojiet tādā secībā, kādā vēlaties tos prioritizēt.

en: Remove from favorites
lv: Noņemt no iecienīto saraksta

en: Add to favorites
lv: Pievienot iecienītajiem

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
lv: Neizdevās terminālī palaist instalācijas skriptu <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
lv: Instalācija ir veiksmīgi pabeigta, varat aizvērt šo logu

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
lv: Atinstalēšana ir veiksmīgi pabeigta, varat aizvērt šo logu

en: Failed to copy file %1 to %2
lv: Neizdevās nokopēt datni „%1“ uz „%2“

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
lv: Neizdevās noņemt datni „%1“:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
lv: „KRunner“ spraudņa instalācija neizdevās

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall
lv: Izpildāmā komanda: instalēt vai atinstalēt

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive or extracted folder
lv: Ceļš uz arhīvu vai atspiesto mapi

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
lv: Nerādīt apstiprināšanas lodziņu

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
lv: Nav „PackegeKit“ atbalsta

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
lv: Apstiprināt instalāciju

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
lv: Jūs grasāties instalēt bināru pakotni. Dariet to tikai tad, ja uzticieties tās autoram un izveidotājam.

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
lv: Pieņemt risku un turpināt

[ctx: @action:button]
en: View File
lv: Skatīt datni

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
lv: MIME tipu „%1“ neatbalsta „packagekit“ aizmugursistēma

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
lv: Šis spraudnis izpilda komandu „%1“ servisa ieslēgšanai:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
lv: Šis spraudnis nepiedāvā atinstalēšanas skriptu. Sazinieties ar tā autoru. Spraudni varat atinstalēt manuāli.<nl/>Ja nejūtaties komfortabli to darīt, spiediet <interface>Atcelt</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
lv: Šis spraudnis nepiedāvā atinstalēšanas skriptu. Lūdzu, sazinieties ar tā autoru. Varat mēģināt to atinstalēt manuāli. Lai to izdarītu, skatiet LASIMANI (README) datnē autora pievienotās instrukcijas.<nl/>Ja tas šķiet par sarežģītu vai nejūtaties komfortabli mēģināt, spiediet <interface>Atcelt</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
lv: Šis spraudnis nepiedāvā instalācijas skriptu. Sazinieties ar tā autoru. Varat mēģināt spraudni instalēt manuāli.<nl/>Ja tas šķiet par sarežģītu vai nejūtaties komfortabli to darīt, spiediet <interface>Atcelt</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
lv: Šis spraudnis nepiedāvā instalācijas skriptu. Sazinieties ar tā autoru. Varat mēģināt spraudni instalēt manuāli. Lai to izdarītu, apskatiet autora pievienotās LASIMANI (README) instrukcijas.<nl/>Ja jums tas šķiet pārāk sarežģīti vai nejūtaties komfortabli to darīt, spiediet <interface>Atcelt</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
lv: Šis spraudnis izmanto instalācijas skriptu, kas rada drošības risku. Pirms instalācijas pārbaudiet papildinājuma saturu vai vismaz izlasiet skripta pirmkodu.<nl/>Ja tas šķiet par sarežģītu vai nejūtaties komfortabli to darīt, spiediet <interface>Atcelt</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
lv: Šis spraudnis izmanto instalācijas skriptu, kas rada drošības risku. Pirms instalācijas pārbaudiet papildinājuma saturu vai vismaz izlasiet LASIMANI (README) datni un skripta pirmkodu.<nl/>Ja tas šķiet par sarežģītu vai nejūtaties komfortabli to darīt, spiediet <interface>Atcelt</interface>.

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
lv: Atzīmēt ierakstu kā atinstalēts

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
lv: Atzīmēt ierakstu kā instalēts

[ctx: @action:button]
en: View Script
lv: Skatīt skriptu

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
lv: Skatīt avota direktoriju

[ctx: @action:button]
en: View %1
lv: Skatīt %1

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
lv: Neizdevās atrisināt pakotnes „%1“ nosaukumu

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
lv: Neizdevās palaist instalācijas komandu: <message>%1</message>
