kcmkonq - en to lv translation catalogue (17 entries)

[ctx: @label:textbox]
en: Desktop folder:
lv: Darvirsmas mape:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder contains all the files you see on your desktop.
lv: Šī mape satur visas uz darbvirsmas redzamās datnes.

[ctx: @label:textbox]
en: Documents folder:
lv: Dokumentu mape:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save documents.
lv: Šī mape ir noklusējuma mape dokumentu atvēršanai un saglabāšanai.

[ctx: @label:textbox]
en: Downloads folder:
lv: Lejupielāžu mape:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
lv: Šī mape ir noklusējuma mape lejupielādēto datņu saglabāšanai.

[ctx: @label:textbox]
en: Videos folder:
lv: Video mape:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save video files.
lv: Šī mape ir noklusējuma mape video datņu atvēršanai un saglabāšanai.

[ctx: @label:textbox]
en: Pictures folder:
lv: Attēlu mape:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save image files.
lv: Šī mape ir noklusējuma mape video datņu atvēršanai un saglabāšanai.

[ctx: @label:textbox]
en: Music folder:
lv: Mūzikas mape:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save music files.
lv: Šī mape ir noklusējuma mape mūzikas datņu atvēršanai un saglabāšanai.

[ctx: @label:textbox]
en: Public folder:
lv: Publiskā mape:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default for publicly-shared files when network sharing is enabled.
lv: Šī mape ir noklusējuma mape publiski kopīgatajām datnēm, kad ir ieslēgta kopīgošana tīklā.

[ctx: @label:textbox]
en: Templates folder:
lv: Veidņu mape:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save file templates.
lv: Šī mape ir noklusējuma mape datņu veidņu atvēršanai un saglabāšanai.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
lv: Izvēlēties jaunu vietu
