kcmcomponentchooser - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Other…
lv: Citi…

en: Select default archive manager
lv: Atlasīt noklusējuma arhīva pārvaldnieku

en: Select default browser
lv: Atlasīt noklusējuma pārlūku

en: Select default e-mail client
lv: Atlasīt noklusējuma e-pasta klientu

en: Select default file manager
lv: Atlasīt noklusējuma datņu pārvaldnieki

en: Select default map
lv: Atlasīt noklusējuma karti

en: Select default image viewer
lv: Atlasīt noklusējuma attēlu skatītāju

en: Select default music player
lv: Atlasīt noklusējuma mūzikas atskaņotāju

en: Select default PDF viewer
lv: Atlasīt noklusējuma PDF skatītāju

en: Select default dialer application
lv: Atlasīt noklusējuma zvanīšanas programmu

en: Select default terminal emulator
lv: Atlasīt noklusējuma termināļa emulatoru

en: Select default text editor
lv: Atlasīt noklusējuma teksta redaktoru

en: Select default video player
lv: Atlasīt noklusējuma video atskaņotāju

en: Details
lv: Informācija

en: This application can also open these file types:
lv: Šī programma var atvērt arī šādas datnes:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
lv: %1 (šobrīd atver „%2“)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
lv: Atvērt visu „%1“

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
lv: Šī programma neziņo, ka atbalsta šāda tipa datnes, bet, iespējams, ka tāpat atvērs:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
lv: Piespiest visiem atvērties „%1“

en: Configure Manually…
lv: Konfigurēt manuāli…

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
lv: Izskatās, ka „%1“ neatbalsta šos MIME tipus, kas ir saistīti ar šāda veida programmu: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
lv: Šī programma var nespēt atvērt visus datņu tipus.

[ctx: @action:button]
en: View Details
lv: Skatīt informāciju

[ctx: Internet related application’s category’s name]
en: Internet
lv: Internets

en: Web browser:
lv: Tīmekļa pārlūkprogramma:

en: Email client:
lv: E-pasta klients:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
lv: Tālruņa numuri

[ctx: Multimedia related application’s category’s name]
en: Multimedia
lv: Multivide

en: Image viewer:
lv: Attēlu skatītājs:

en: Music player:
lv: Mūzikas atskaņotājs:

en: Video player:
lv: Video atskaņotājs:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
lv: Dokumenti

en: Text editor:
lv: Teksta redaktors:

en: PDF viewer:
lv: PDF skatītājs:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
lv: Utilītprogrammas:

en: File manager:
lv: Datņu pārvaldnieks:

en: Terminal emulator:
lv: Termināļa emulators:

en: Archive manager:
lv: Arhīvu pārvaldnieks:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
lv: Karte:
