plasma-desktop - en to lv translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings for %1
lv: „%1“ aktivitāšu iestatījumi

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
lv: Izveidot jaunu aktivitāti

[ctx: @action:button as in, 'save changes']
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @label:chooser]
en: Icon:
lv: Ikona:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
lv: Apraksts:

[ctx: @option:check]
en: While on this activity, allow:
lv: Esot šajā aktivitātē, ļaut:

en: Tracking file and app use
lv: Sekot datņu un programmu lietojumam

[ctx: @option:check]
en: Automatically turning off the screen
lv: Automātiski izslēgt ekrānu

[ctx: @option:check]
en: Automatically shutting down or sleeping
lv: Automātiski izslēgt vai iesnaudināt

en: Shortcut for switching:
lv: Saīsne pārslēgšanai:

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
lv: Dzēst %1 aktivitāti

en: Create New…
lv: Izveidot jaunu...

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
lv: Dzēst aktivitāti

[ctx: %1 is an activity name]
en: Do you want to delete activity '%1'?
lv: Vai vēlaties dzēst aktivitāti „%1“?

en: Delete Activity
lv: Dzēst aktivitāti
