plasma-desktop - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
lt: Automatinis

en: No touchscreens found
lt: Nerasta jokio jutiklinio ekrano

en: Connect an external touchscreen
lt: Prijunkite išorinį jutiklinį ekraną

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
lt: Įrenginys:

en: Enabled:
lt: Įjungtas:

en: Target display:
lt: Paskirties ekranas:
