kcmkeyboard - en to lt translation catalogue (72 entries)

en: Keyboard Layout Switcher
lt: Klaviatūros išdėstymų perjungiklis

en: Switch to Next Keyboard Layout
lt: Perjungti į kitą klaviatūros išdėstymą

en: Switch to Last-Used Keyboard Layout
lt: Perjungti į paskiausiai naudotą klaviatūros išdėstymą

en: Switch keyboard layout to %1
lt: Perjungti klaviatūros išdėstymą į %1

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: app display name]
en: Keyboard Preview
lt: Klaviatūros peržiūra

[ctx: app description]
en: Keyboard layout visualization
lt: Klaviatūros išdėstymų atvaizdavimas

[ctx: @label]
en: The keyboard geometry failed to load. This often indicates that the selected model does not support a specific layout or layout variant. This problem will likely also present when you try to use this combination of model, layout and variant.
    Previewing layouts that are defined outside your systems xkb directory is not supported and  will also trigger this message. These might still work fine if applied
lt: Nepavyko įkelti klaviatūros geometrijos. Dažnu atveju tai nurodo į tai, kad pasirinktas modelis nepalaiko tam tikro išdėstymo ar išdėstymo varianto. Ši problema, greičiausiai, atsiranda, kai bandote naudoti šio modelio, išdėstymo ir varianto kombinaciją.
    Išdėstymų, kurie yra apibrėžti už jūsų sistemos xkb katalogo ribų, peržiūra yra nepalaikoma ir iššauks šį pranešimą. Pritaikius tuos išdėstymus, jie vis tik gali veikti tinkamai

[ctx: @title]
en: Key Bindings
lt: Klavišų susiejimai

[ctx: @label:checkbox]
en: Configure keyboard options
lt: Konfigūruoti klaviatūros parinktis

[ctx: @action:button]
en: Reset
lt: Atstatyti

[ctx: @info accessible]
en: Reset selected options for this group
lt: Atstatyti pažymėtas parinktis šiai grupei

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset selected options for this group
lt: Atstatyti pažymėtas parinktis šiai grupei

[ctx: @title:window]
en: Add Layout
lt: Pridėti išdėstymą

[ctx: @label:textbox]
en: Short layout name
lt: Trumpas išdėstymo pavadinimas

[ctx: @info]
en: The abbreviated name of the selected layout, which will be displayed in the system tray. You can change this setting yourself.
lt: Sutrumpintas pasirinkto išdėstymo pavadinimas, kuris bus rodomas sistemos dėkle. Šią nuostatą galite keisti patys.

[ctx: @option:textbox]
en: Shortcut:
lt: Spartusis klavišas:

[ctx: @action:button]
en: Preview
lt: Peržiūra

[ctx: @action:button]
en: Configure Switching…
lt: Konfigūruoti perjungimą…

[ctx: @action:button accessible]
en: Configure Switching
lt: Konfigūruoti perjungimą

[ctx: @action:button]
en: Key Bindings
lt: Klavišų susiejimai

[ctx: @action:button accessible]
en: Key Bindings
lt: Klavišų susiejimai

[ctx: @action:button Layout]
en: Add…
lt: Pridėti…

[ctx: @action:button accessible]
en: Add layout
lt: Pridėti išdėstymą

[ctx: @label:checkbox configure layouts option]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: @label:checkbox accessible]
en: Configure Layouts
lt: Konfigūruoti išdėstymus

[ctx: @label:listbox Keyboard model]
en: Model:
lt: Modelis:

[ctx: @label:listbox]
en: NumLock on startup:
lt: Skaitmenų klaviatūros būsena įjungiant kompiuterį:

[ctx: @item:inlistbox Turn on "NumLock" on startup]
en: Turn on
lt: Įjungti

[ctx: @item:inlistbox Turn off "NumLock" on startup]
en: Turn off
lt: Išjungti

[ctx: @item:inlistbox Leave "NumLock" at whatever it was set to before Plasma started up]
en: Leave unchanged
lt: Nekeisti

[ctx: @label:checkbox]
en: Key repeat:
lt: Klavišo kartojimas:

[ctx: @label:checkbox accessible]
en: Key repeat
lt: Klavišo kartojimas

[ctx: @label:textbox Key repeat delay]
en: Delay:
lt: Delsa:

[ctx: @label:spinbox accessible]
en: Key repeat delay %1
lt: Klavišo kartojimo delsa %1

[ctx: @label:textbox Key repeat rate]
en: Rate:
lt: Sparta:

[ctx: @label:spinbox accessible]
en: Key repeat rate %1
lt: Klavišo kartojimo sparta %1

[ctx: @spinbox:value Key repeat rate]
en: %1 repeats/s
lt: %1 kartojimų/sek.

[ctx: @spinbox:value Key repeat rate]
en: repeats/s
lt: kartojimų/sek.

[ctx: @label:textbox]
en: Test area:
lt: Vieta pabandymui:

[ctx: @info:placeholder]
en: Type here to test settings
lt: Rašykite čia norėdami išbandyti nuostatas

[ctx: @title:view]
en: Layouts
lt: Išdėstymai

[ctx: @action:button]
en: Move Up
lt: Pakelti

[ctx: @action:button accessible]
en: Move %1 layout up
lt: Pakelti %1 išdėstymą

[ctx: @action:button]
en: Move Down
lt: Nuleisti

[ctx: @action:button accessible]
en: Move %1 layout Down
lt: Nuleisti %1 išdėstymą

[ctx: @action:button accessible]
en: Preview
lt: Peržiūra

[ctx: @action:button]
en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: @action:button accessible]
en: Remove layout %1
lt: Pašalinti %1 išdėstymą

[ctx: @label:checkbox]
en: Spare layouts:
lt: Atsarginiai išdėstymai:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of spared main layouts
lt: Atsarginių pagrindinių išdėstymų skaičius

[ctx: @label:textbox completes spinbox, x main layouts]
en: main layouts
lt: pagrindiniai išdėstymai

[ctx: @info]
en: You can have up to 4 main layouts, all other layouts are spare. Spare layouts are not included when cycling through the layouts, but can be accessed through the keyboard indicator applet or by setting a custom shortcut.
lt: Galite turėti iki 4 pagrindinių išdėstymų, visi kiti išdėstymai yra atsarginiai. Atsarginiai išdėstymai nėra įtraukti, kai perjungiate išdėstymus, bet juos galima pasiekti per klaviatūros indikatoriaus programėlę arba nustačius tinkintą spartųjį klavišą.

[ctx: @label:group Shortcut to change the keyboard layout. Keep it short]
en: Change layout shortcut:
lt: Išdėstymo keitimo spartusis klavišas:

[ctx: @label Change layout shortcut or "Configure Switching"]
en: or
lt: ar

[ctx: @title]
en: Configure Switching
lt: Konfigūruoti perjungimą

[ctx: @title:group]
en: Behavior
lt: Elgsena

[ctx: @label:listbox]
en: Switching layout affects:
lt: Išdėstymo perjungimas paveikia:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows
lt: Visus langus

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows on current desktop
lt: Visus langus esamame darbalaukyje

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows of current application
lt: Visus esamos programos langus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Current window only
lt: Tik esamą langą

[ctx: @label:checkbox]
en: Show notification on layout change
lt: Rodyti pranešimą, kai keičiamas išdėstymas

[ctx: @title:group]
en: Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

[ctx: @option:textbox]
en: Change layout:
lt: Keisti išdėstymą:

[ctx: @option:textbox]
en: Switch to last used layout:
lt: Perjungti į paskiausiai naudotą išdėstymą:

[ctx: @title:group]
en: Legacy Shortcuts
lt: Pasenę spartieji klavišai

[ctx: @info]
en: Legacy X11 shortcuts allow finer control of modifier-only shortcuts and have slightly better support on X11 in edge cases. They can also be used on Wayland.<nl/><nl/>Setting these shortcuts will take you to the Key bindings page.
lt: Pasenę X11 spartieji klavišai leidžia geresnį tik modifikavimo sparčiųjų klavišų valdymą ir turi šiek tiek geresnį palaikymą kraštutiniais X11 atvejais. Jie taip pat gali būti naudojami Wayland aplinkoje.<nl/><nl/>Šių sparčiųjų klavišų nustatymui būsite nukreipti į klavišų susiejimų puslapį.

[ctx: @option:textbox]
en: Alternative symbols:
lt: Alternatyvūs simboliai:

[ctx: @info]
en: Modifier keys can be used to type additional characters, symbols, and diacritical marks.
lt: Modifikavimo klavišai gali būti naudojami papildomų ženklų, simbolių ar diakritinių ženklų rašymui.

en: %1 shortcut | %1 shortcuts
lt[0]: %1 spartusis klavišas
lt[1]: %1 spartieji klavišai
lt[2]: %1 sparčiųjų klavišų
lt[3]: %1 spartusis klavišas

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
lt: Nėra
