kcmkded - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
lt: Nepavyko sustabdyti tarnybos: %1

en: Failed to start service: %1
lt: Nepavyko paleisti tarnybos: %1

en: Failed to stop service.
lt: Nepavyko sustabdyti tarnybos.

en: Failed to start service.
lt: Nepavyko paleisti tarnybos.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
lt: Nepavyko pranešti KDE tarnybų tvarkytuvei (kded6) apie įrašytą pakeitimą: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
lt: Jeigu čia kažką išjungiate, kad apeitumėte problemą, <link url='%1'>tuo pačiu, prašome, pateikite pranešimą apie klaidą.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
lt: Foninių tarnybų tvarkytuvė (kded6) šiuo metu neveikia. Įsitikinkite, kad ji teisingai įdiegta.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
lt: Kai kurios tarnybos, jas įjungus rankiniu būdu, pačios vėl išsijungia tuo atveju, jei jos nėra naudingos esamoje aplinkoje.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
lt: Kai kurios tarnybos buvo automatiškai paleistos/sustabdytos, kai foninių tarnybų tvarkytuvė (kded6) buvo paleista iš naujo, kad pritaikytų jūsų pakeitimus.

en: All Services
lt: Visos tarnybos

[ctx: List running services]
en: Running
lt: Veikia

[ctx: List not running services]
en: Not Running
lt: Neveikia

en: Startup Services
lt: Paleidimo metu paleidžiamos tarnybos

en: Load-on-Demand Services
lt: Tarnybos, įkeliamos esant poreikiui

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
lt: Išjungti automatinį %1 įkėlimą paleidimo metu

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
lt: Įjungti automatinį %1 įkėlimą paleidimo metu

en: Toggle automatically loading this service on startup
lt: Perjungti automatinį šios tarnybos įkėlimą paleidimo metu

en: Not running
lt: Neveikia

en: Running
lt: Veikia

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
lt: Stabdyti %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
lt: Paleisti %1

en: Stop Service
lt: Stabdyti tarnyba

en: Start Service
lt: Paleisti tarnyba
