kcmcomponentchooser - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Other…
lt: Kita…

en: Select default archive manager
lt: Pasirinkti numatytąją archyvų tvarkytuvę

en: Select default browser
lt: Pasirinkti numatytąją naršyklę

en: Select default e-mail client
lt: Pasirinkti numatytąją pašto kliento programą

en: Select default file manager
lt: Pasirinkti numatytąją failų tvarkytuvę

en: Select default map
lt: Pasirinkti numatytąjį žemėlapį

en: Select default image viewer
lt: Pasirinkti numatytąją paveikslų žiūryklę

en: Select default music player
lt: Pasirinkti numatytąjį muzikos grotuvą

en: Select default PDF viewer
lt: Pasirinkti numatytąją PDF žiūryklę

en: Select default dialer application
lt: Pasirinkti numatytąją numerio rinkiklio programą

en: Select default terminal emulator
lt: Pasirinkti numatytąjį terminalo emuliatorių

en: Select default text editor
lt: Pasirinkti numatytąjį tekstų redaktorių

en: Select default video player
lt: Pasirinkti numatytąją vaizdo leistuvę

en: Details
lt: Išsamiau

en: This application can also open these file types:
lt: Ši programa taip pat gali atverti šiuos failo tipus:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
lt: %1 (Šiuo metu atveriamas programoje %2)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
lt: Atverti visus programoje %1

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
lt: Ši programa neskelbia palaikanti šiuos failo tipus, bet vis tiek, tikėtina, jog gali juos atverti:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
lt: Priverstinai atverti visus programoje %1

en: Configure Manually…
lt: Konfigūruoti rankiniu būdu…

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
lt: Atrodo, kad „%1“ nepalaiko su šio tipo programa susietų šių MIME tipų: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
lt: Gali būti, kad ši programa negalės atverti visų failo tipų.

[ctx: @action:button]
en: View Details
lt: Rodyti išsamiau

[ctx: Internet related application’s category’s name]
en: Internet
lt: Internetas

en: Web browser:
lt: Saityno naršyklė:

en: Email client:
lt: El. pašto kliento programa:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
lt: Telefono numeriai:

[ctx: Multimedia related application’s category’s name]
en: Multimedia
lt: Multimedija

en: Image viewer:
lt: Paveikslų žiūryklė:

en: Music player:
lt: Muzikos grotuvas:

en: Video player:
lt: Vaizdo leistuvė:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
lt: Dokumentai

en: Text editor:
lt: Tekstų redaktorius:

en: PDF viewer:
lt: PDF žiūryklė:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
lt: Paslaugų programos

en: File manager:
lt: Failų tvarkytuvė:

en: Terminal emulator:
lt: Terminalo emuliatorius:

en: Archive manager:
lt: Archyvų tvarkytuvė:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
lt: Žemėlapis:
