kaccess - en to lt translation catalogue (73 entries)

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Lyg2 klavišas buvo užrakintas ir dabar yra aktyvus visiems būsimiems klavišų paspaudimams.

en: The Shift key is now active.
lt: Lyg2 klavišas dabar yra aktyvus.

en: The Shift key is now inactive.
lt: Lyg2 klavišas dabar yra neaktyvus.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Vald klavišas buvo užrakintas ir dabar yra aktyvus visiems būsimiems klavišų paspaudimams.

en: The Control key is now active.
lt: Vald klavišas dabar yra aktyvus.

en: The Control key is now inactive.
lt: Vald klavišas dabar yra neaktyvus.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Alt klavišas buvo užrakintas ir dabar yra aktyvus visiems būsimiems klavišų paspaudimams.

en: The Alt key is now active.
lt: Alt klavišas dabar yra aktyvus.

en: The Alt key is now inactive.
lt: Alt klavišas dabar yra neaktyvus.

en: The Win key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Win klavišas buvo užrakintas ir dabar yra aktyvus visiems būsimiems klavišų paspaudimams.

en: The Win key is now active.
lt: Win klavišas dabar yra aktyvus.

en: The Win key is now inactive.
lt: Win klavišas dabar yra neaktyvus.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Meta klavišas buvo užrakintas ir dabar yra aktyvus visiems būsimiems klavišų paspaudimams.

en: The Meta key is now active.
lt: Meta klavišas dabar yra aktyvus.

en: The Meta key is now inactive.
lt: Meta klavišas dabar yra neaktyvus.

en: The Super key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Super klavišas buvo užrakintas ir dabar yra aktyvus visiems būsimiems klavišų paspaudimams.

en: The Super key is now active.
lt: Super klavišas dabar yra aktyvus.

en: The Super key is now inactive.
lt: Super klavišas dabar yra neaktyvus.

en: The Hyper key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Hyper klavišas buvo užrakintas ir dabar yra aktyvus visiems būsimiems klavišų paspaudimams.

en: The Hyper key is now active.
lt: Hyper klavišas dabar yra aktyvus.

en: The Hyper key is now inactive.
lt: Hyper klavišas dabar yra neaktyvus.

en: The Alt Graph key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lt: Alt Gr klavišas buvo užrakintas ir dabar yra aktyvus visiems būsimiems klavišų paspaudimams.

en: The Alt Graph key is now active.
lt: Alt Gr klavišas dabar yra aktyvus.

en: The Alt Graph key is now inactive.
lt: Alt Gr klavišas dabar yra neaktyvus.

en: The Num Lock key has been activated.
lt: Num Lock klavišas yra aktyvuotas.

en: The Num Lock key is now inactive.
lt: Num Lock klavišas dabar yra neaktyvus.

en: The Caps Lock key has been activated.
lt: Caps Lock klavišas yra aktyvuotas.

en: The Caps Lock key is now inactive.
lt: Caps Lock klavišas dabar yra neaktyvus.

en: The Scroll Lock key has been activated.
lt: Scroll Lock klavišas yra aktyvuotas.

en: The Scroll Lock key is now inactive.
lt: Scroll Lock klavišas dabar yra neaktyvus.

en: Toggle Screen Reader On and Off
lt: Įjungti arba išjungti ekrano skaityklę

[ctx: Name for kaccess shortcuts category]
en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Hyper
lt: Hiper

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: &When a gesture was used:
lt: &Kada buvo naudojamas gestas:

en: Change Settings Without Asking
lt: Keisti nuostatas neklausiant

en: Show This Confirmation Dialog
lt: Rodyti šį patvirtinimo dialogą

en: Deactivate All AccessX Features & Gestures
lt: Panaikinti visų AccessX ir gestų aktyvavimą

en: Slow keys
lt: Lėtieji klavišai

en: Bounce keys
lt: Pasikartojantys klavišai

en: Sticky keys
lt: Atmenieji klavišai

en: Mouse keys
lt: Pelės klavišai

en: Do you really want to deactivate "%1"?
lt: Ar tikrai norite panaikinti „%1“ aktyvavimą?

en: Do you really want to deactivate "%1" and "%2"?
lt: Ar tikrai norite panaikinti „%1“ ir „%2“ aktyvavimą?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2" and "%3"?
lt: Ar tikrai norite panaikinti „%1“,„%2“ ir „%3“ aktyvavimą?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
lt: Ar tikrai norite panaikinti „%1“,„%2“, „%3“ ir „%4“ aktyvavimą?

en: Do you really want to activate "%1"?
lt: Ar tikrai norite aktyvuoti „%1“?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2"?
lt: Ar tikrai norite aktyvuoti „%1“ ir panaikinti „%2“ aktyvavimą?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2" and "%3"?
lt: Ar tikrai norite aktyvuoti „%1“ ir panaikinti „%2“ ir  „%3“ aktyvavimą?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2", "%3" and "%4"?
lt: Ar tikrai norite aktyvuoti „%1“ ir panaikinti „%2“, „%3“ ir „%4“ aktyvavimą?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2"?
lt: Ar tikrai norite aktyvuoti „%1“ ir „%2“?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2" and to deactivate "%3"?
lt: Ar tikrai norite aktyvuoti „%1“ ir „%2“ ir panaikinti „%3“ aktyvavimą?

en: Do you really want to activate "%1", and "%2" and to deactivate "%3" and "%4"?
lt: Ar tikrai norite aktyvuoti „%1“ ir „%2“ ir panaikinti „%3“ ir  „%4“ aktyvavimą?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3"?
lt: Ar tikrai norite aktyvuoti „%1“, „%2“ ir „%3“?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3" and to deactivate "%4"?
lt: Ar tikrai norite aktyvuoti „%1“, „%2“ ir „%3“ ir panaikinti „%4“ aktyvavimą?

en: Do you really want to activate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
lt: Ar tikrai norite aktyvuoti „%1“, „%2“ „%3“ ir „%4“?

en: An application has requested to change this setting.
lt: Programa pateikė prašymą pakeisti šią nuostatą.

en: You held down the Shift key for 8 seconds or an application has requested to change this setting.
lt: Arba jūs laikėte nuspaudę Lyg2 klavišą 8 sekundes, arba programa pati paprašė pakeisti šią nuostatą.

en: You pressed the Shift key 5 consecutive times or an application has requested to change this setting.
lt: Arba jūs nuspaudėte Lyg2 klavišą 5 kartus iš eilės, arba programa pati paprašė pakeisti šią nuostatą.

en: You pressed %1 or an application has requested to change this setting.
lt: Jūs paspaudėte %1 arba programa pati paprašė pakeisti šią nuostatą.

en: An application has requested to change these settings, or you used a combination of several keyboard gestures.
lt: Programa paprašė pakeisti šias nuostatas, arba jūs panaudojote keleto klaviatūros gestų kombinaciją.

en: An application has requested to change these settings.
lt: Programa pateikė prašymą pakeisti šias nuostatas.

en: These AccessX settings are needed for some users with motion impairments and can be configured in the KDE System Settings. You can also turn them on and off with standardized keyboard gestures.
    
    If you do not need them, you can select "Deactivate all AccessX features and gestures".
lt: Šios AccessX nuostatos reikalingos kai kuriems naudotojams su judesio sutrikimais, jos gali būti konfigūruojamos KDE sistemos nuostatose. Jūs taip pat galite jas įjungti ar išjungti nustatytais klaviatūros gestais.
    
    Jeigu jos jums nereikalingos, galite jas išjungti pažymėdami parinktį „Panaikinti visų AccessX ir gestų aktyvavimą“.

en: Slow keys has been enabled. From now on, you need to press each key for a certain length of time before it gets accepted.
lt: Lėtieji klavišai įjungti. Nuo dabar, norėdami, kad klavišas suveiktų, turėsite jį palaikyti nuspaudę tam tikrą laiką.

en: Slow keys has been disabled.
lt: Lėtieji klavišai išjungti.

en: Bounce keys has been enabled. From now on, each key will be blocked for a certain length of time after it was used.
lt: Pasikartojantys klavišai įjungti. Nuo dabar, panaudojus klavišą, jis tam tikrą laiką bus blokuojamas.

en: Bounce keys has been disabled.
lt: Pasikartojantys klavišai išjungti.

en: Sticky keys has been enabled. From now on, modifier keys will stay latched after you have released them.
lt: Atmenieji klavišai įjungti. Nuo dabar, modifikavimo klavišai bus laikomi nuspaustais net ir juos atleidus.

en: Sticky keys has been disabled.
lt: Atmenieji klavišai išjungti.

en: Mouse keys has been enabled. From now on, you can use the number pad of your keyboard in order to control the mouse.
lt: Pelės klavišai įjungti. Dabar, pelės valdymui galite naudoti skaitmeninę klaviatūrą.

en: Mouse keys has been disabled.
lt: Pelės klavišai išjungti.

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Author
lt: Autorius
