knetattach - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ku: Ji bo vê <i>PeldankaTorê</i> û yên din wekî navnîşana pêşkêşkerê, derî û riya peldankê navekî binivîse û pêl <b>Tomar bike & Girêbide</b> bike.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ku: Ji bo vê <i>Girêdana Qalika Ewle</i> û yên din wekî navnîşana pêşkêşkerê, derî û riya peldankê navekî binivîse û pêl <b>Tomar bike & Girêbide</b> bike.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ku: Ji bo vê <i>Girêdana Protokola Veguheztina Pelan (FTP)</i> û yên din wekî navnîşana pêşkêşkerê û riya peldankê navekî binivîse û pêl <b>Tomar bike & Girêbide</b> bike.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ku: Ji bo vê <i>Ajokerê torê yê Microsoft Windows</i> û yên din wekî navnîşana pêşkêşkerê û riya peldankê navekî binivîse û pêl <b>Tomar bike & Girêbide</b> bike.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
ku: Nikarî bi pêşkêşkerê re bê girêdan. Jê kerema xwe mîhengên xwe kontrol bike û cardin biceribîne.

en: Save && C&onnect
ku: Tomar bike && G&irêbide

en: C&onnect
ku: G&irêbide

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
ku: Sêrbaza Peldanka Torê

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
ku: Peldanka Torê Lê Zêde Bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
ku: Cureyê peldanka torê yê tu dixwazî jê re girêdan çê bikî  hilbijêre û pêl bişkojka Pêş bike.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
ku: Girêdanên &Dawî:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
ku: &PeldankaTorê (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
ku: Qalika &ewle (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
ku: Ajokerê torê yê &Microsoft® Windows®

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
ku: Agahiya Peldanka Torê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
ku: &Nav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
ku: &Bikarhêner:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
ku: Pêş&kêşker:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
ku: &Derî:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
ku: &Peldank:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
ku: Kodkirin:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
ku: Ji bo vê peldanka dûr îkonekî bi&afirîne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
ku: Nasnavkirin &Bi kar bîne

en: KDE Network Wizard
ku: KDE Sêrbaza Torê

en: Primary author and maintainer
ku: Nivîsar û kesê miqat yê pêşîn
