knetattach - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
kk: Осы <i>Веб-қапшыгы</i> дегенге атау беріп, сервердің адресін, портын, қапшықтың жолын келтіріп, <b>Сақтау және қосылу</b> дегенді басыңыз.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
kk: Осы <i>Қорғалған терминал қосылымы</i> дегенге атау беріп, сервердің адресін, портын, қапшықтың жолын келтіріп, <b>Сақтау және қосылу</b> дегенді басыңыз.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
kk: Осы <i>FTP қосылымы</i> дегенге атау беріп, сервердің адресін, портын, қапшықтың жолын келтіріп, <b>Сақтау және қосылу</b> дегенді басыңыз.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
kk: Осы <i>Microsoft® Windows® желі дискі</i> дегенге атау беріп, сервердің адресін, қапшықтың жолын келтіріп, <b>Сақтау және қосылу</b> дегенді басыңыз.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
kk: Серверге қосылым болмады.  Параметрлерін тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Save && C&onnect
kk: Сақтау және қ&осылу

en: C&onnect
kk: Қ&осылу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
kk: Желідегі қапшықты қосу шебері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
kk: Желідегі қапшықты қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
kk: Қосылатын желі қапшығының түрін таңдап, "Келесі" дегенді басыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
kk: &Жуырдағы қосылым:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
kk: &Веб-қапшығы (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
kk: &Қорғалған терминал (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
kk: &Microsoft® Windows® желі дискі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
kk: Желідегі қапшық мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
kk: &Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
kk: &Пайдаланушы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
kk: Се&вер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
kk: &Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
kk: &Протоколы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
kk: Қ&апшық:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
kk: Кодтамасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
kk: Осы қашықтағы қапшыққа таңбаша құр&ылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
kk: &Шифрлау

en: KDE Network Wizard
kk: KDE желі шебері

en: Primary author and maintainer
kk: Бастапқы авторы және жетілдірушісі
