plasma-desktop - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
ka: ავტომატური

en: No touchscreens found
ka: სენსორული ეკრანი ვერ ვიპოვე

en: Connect an external touchscreen
ka: გარე სენსორული ეკრანის მიერთება

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
ka: მოწყობილობა:

en: Enabled:
ka: ჩართულია:

en: Target display:
ka: სამიზნე ეკრანი:
