plasma-desktop - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
ka: სერვისის გაჩერების შეცდომა: %1

en: Failed to start service: %1
ka: სერვისის გაშვების შეცდომა: %1

en: Failed to stop service.
ka: სერვისის გაჩერების შეცდომა.

en: Failed to start service.
ka: სერვისის გაშვების შეცდომა.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
ka: KDE-ის სერვისების მმართველისთვის (kded6) შენახული ცვლილებების შესახებ შეტყობინების გაგზავნის შეცდომა: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
ka: თუ თიშავთ რამეს აქ, რომ პრობლემას გვერდი აუაროთ, <link url='%1'>მასზე შეცდომის ანგარიშიც მოგვწერეთ.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
ka: ფონური სერვისების მმართველი (kded6) გაშვებული არაა. დარწმუნდით, რომ ის სწორად აყენია.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
ka: თუ ისინი საჭირო არაა, ზოგიერთი სერვისი, როცა ხელით გაუშვებთ, თვითონ გათიშავენ თავის თავს.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
ka: თქვენი ცვლილებების გადატარებისას ფონური სერვისების მმართველის (kded6) გადატვირთვისას ზოგიერთი სხვა სერვისიც ავტომატურად გაჩერდა/ჩაირთო.

en: All Services
ka: ყველა სერვისი

[ctx: List running services]
en: Running
ka: გაშვებული

[ctx: List not running services]
en: Not Running
ka: გაშვებული არაა

en: Startup Services
ka: ჩატვირთვისას გაშვებული სერვისები

en: Load-on-Demand Services
ka: საჭიროებისამებრ ჩატვირთვადი სერვისები

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
ka: %1-ის გაშვებისას ავტომატური გაშვების გათიშვა

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
ka: %1-ის გაშვებისას ავტომატური გაშვების ჩართვა

en: Toggle automatically loading this service on startup
ka: სერვისის ჩატვირთვისას გაშვების გადართვა

en: Not running
ka: გაშვებული არაა

en: Running
ka: გაშვებული

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
ka: %1-ის გაჩერება

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
ka: %1-ის გაშვება

en: Stop Service
ka: სერვისის გაჩერება

en: Start Service
ka: სერვისის გაშვება
