plasma-desktop - en to ka translation catalogue (17 entries)

[ctx: @label:textbox]
en: Desktop folder:
ka: სამუშაო მაგიდის საქაღალდე:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder contains all the files you see on your desktop.
ka: ეს საქაღალდე შეიცავს ყველა ფაილს, რომელსაც ხედავთ თქვენს სამუშაო მაგიდაზე.

[ctx: @label:textbox]
en: Documents folder:
ka: დოკუმენტების საქაღალდე:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save documents.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმევად გამოყენებული იქნება დოკუმენტების გასახსნელად ან შესანახად.

[ctx: @label:textbox]
en: Downloads folder:
ka: გადმოწერების საქაღალდე:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმებად გამოყენებული იქნება თქვენი გადმოწერილი ფაილების შესანახად.

[ctx: @label:textbox]
en: Videos folder:
ka: ვიდეოების საქაღალდე:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save video files.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმებად გამოყენებული იქნება ფილმების გასახსნელად ან შესანახად.

[ctx: @label:textbox]
en: Pictures folder:
ka: სურთების საქაღალდე:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save image files.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმებად გამოყენებული იქნება სურათბის გაასახსნელად ან შესანახად.

[ctx: @label:textbox]
en: Music folder:
ka: მუსიკის საქაღალდე:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save music files.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმებად გამოყენებული იქნება მუსიკის გასახსენელად ან შესანახად.

[ctx: @label:textbox]
en: Public folder:
ka: საჯარო საქაღალდე:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default for publicly-shared files when network sharing is enabled.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმევად გამოყენებული იქნება საჯაროდ გაზიარებული ფაილებისთვის, როცა ქსელში გაზიარება ჩართულია.

[ctx: @label:textbox]
en: Templates folder:
ka: ნიმუშების საქაღალდე:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save file templates.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმევად გამოყენებული იქნება ფაილის ნიმუშების გასახსნელად ან შესანახად.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
ka: აირჩიეთ ახალი მდებარეობა
