plasma-desktop - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Pause Indexer
ka: ინდექსერის შეჩერება

en: Resume Indexer
ka: ინდექსერის გაგრძელება

en: This will disable file searching in KRunner and launcher menus, and remove extended metadata display from all KDE applications.
ka: გამორთავს ძებნას KRunner-ის და launcher-ის მენიუებიდან და წაშლის გაფართოებულ მეტამონაცემებს KDE-ის ყველა აპლიკაციიდან.

en: Do you want to delete the saved index data? %1 of space will be freed, but if indexing is re-enabled later, the entire index will have to be re-created from scratch. This may take some time, depending on how many files you have.
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ წაშალოთ ინდექსის მონაცემები? გათავისუფლდება %1 ადგილი, მაგრამ თუ ინდექსინგს თავიდან ჩართავთ, მთლიანი ინდექსი თავიდან შეიქმნება. ამას შეიძლება დრო დასჭირდეს, გააჩნია, რამდენი ფაილი გაქვთ.

en: Delete Index Data
ka: ინდექსის მონაცემების წაშლა

en: File Search helps you quickly locate your files. You can choose which folders and what types of file data are indexed.
ka: ფაილების ძებნა თქვენი ფაილების სწრაფად მოძებნაში დაგეხმარებათ. შეგიძლიათ, აირჩიოთ, რომელი საქაღალდეები და რომელი ფაილის ტიპები გნებავთ, დაინდექსდეს.

[ctx: @title:group]
en: File indexing:
ka: ფაილების ინდექსირება:

[ctx: @action:check]
en: Enabled
ka: ჩართულია

[ctx: @title:group]
en: Data to index:
ka: დასაინდექსებელი მონაცემები:

en: File names and contents
ka: ფაილის სახელები და შემცველობა

en: File names only
ka: მხოლოდ ფაილის სახელები

en: Hidden files and folders
ka: დამალული ფაილები და საქაღალდეები

[ctx: @title:table Locations to include or exclude from indexing]
en: Locations
ka: მდებარეობები

[ctx: @action:button]
en: Start Indexing a Folder…
ka: საქაღალდის დაინდექსების დაწყება…

[ctx: @action:button]
en: Stop Indexing a Folder…
ka: საქაღალდის დაინდექსების გაჩერება…

[ctx: State and a percentage of progress]
en: %1, %2% complete
ka: %1, %2% დასრულდა

[ctx: @info Currently Indexing]
en: Currently indexing: <filename>%1</filename>
ka: მიმდინარეობს დაინდექსება: <filename>%1</filename>

en: Not indexed
ka: დაინდექსებული არაა

en: Indexed
ka: დაინდექსებული

[ctx: Remove the list item for this filesystem path]
en: Remove entry
ka: ჩანაწერის წაშლა

en: Select a folder to include
ka: აირჩიეთ ჩასასმელი საქაღალდე

en: Select a folder to exclude
ka: აირჩიეთ ამოსაღები საქაღალდე
