plasmaactivitymanager - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
ja: しばらく前に使用

en: Used more than a year ago
ja: 1 年以上前に使用

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
ja[0]: %1 カ月前に使用

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
ja[0]: %1 日前に使用

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
ja[0]: %1 時間前に使用

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
ja[0]: %1 分前に使用

en: Used a moment ago
ja: たった今使用

en: Walk through activities
ja: アクティビティ間を移動

en: Walk through activities (Reverse)
ja: アクティビティ間を移動 (反転)
