plasma-desktop - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
ja: 自動

en: No touchscreens found
ja: タッチスクリーンが見つかりません

en: Connect an external touchscreen
ja: タッチスクリーンを接続してください

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
ja: デバイス:

en: Enabled:
ja: 有効:

en: Target display:
ja: 使用するディスプレイ:
